Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temat123

Co będzie?Zobaczymy!

Polecane posty

Gość temat123

Miałam umowe na rok czasu , przepracowałam z tego tylko 3 miesiące , niestety musiałam wyjechać a szef niewie co sie zemną dzieje . Czy koniecznie musi minie zwalniać dyscyplinarnie czy moze inaczej , oczywiscie niemam zadnego kontaktu wiec niemam mozliwosci wytłumaczenia się . Napiszcie cos jak znacie takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiego nieodpowiedzialnego
pracownika pogoniłabym z wilczym biletem i nigdzie w okręgu pracy byś nie znalazła!Rozumiem że ktoś musi nagle wyjechać, ale są telefony-można się usprawiedliwić, zwolnić na kilka dni a nawet rozwiązać umowę. Nie raczyłas poinformować go, więc za co ma cię on szanować?za to że go olałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam 777
Wybacz ale czsami są takie sytuacje , a jak juz napisałam ,kontaktu niemam żadnego.Wyjast był natychmiastowy wczesniej o nim nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda jak nabardziej-jej styl
jasne a telefonu do zakladu nie masz...bywaja nagle wyjazdy ale przeciez mozna zadzwonic i powiedziec szefowi co i jak.gowniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat123
Ja zadzłam proste pytanie , osądzania nie potrzebuje bo i tak żle się z tym czuje,i telefonu nie mam numeru konkretnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśni że tak
to się dowiedz!informacja jest!pracownicy-koledzy z pracy...dla chcącego nic trudnego. poprostu nie chce ci się bo gówniara jesteś i będziesz miala w papierach "PORZUCENIE pracy" i dobrze-ja napewno bym cie nie zatrudniła. Zdarzają się gorsze tragedie ale wszystko można załatwić w cywilizowany sposób, a ty olałaś szefa i teraz nawet wstydzisz się to odkręcić. Do przedszkola a nie do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat123
Dzieki ja chciałam prostej odpowiedzi , ale jak widze na forum zawsze muszą kogoś skrytykować . A po niektórych wypowiedziach to właśnie widać kto jest gówniarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśni że tak
...ano...to był komplement!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśni że tak
miłych wyjaStów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yess yess yessss
pracowałaś tam 3 miesiące, i nie masz numeru tel do biura?????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się nie robi i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×