Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swetrom mowie dosc

JAK WYGLADAC SEXY I ELEGANCKO

Polecane posty

Gość swetrom mowie dosc

mam 26 latt i nie mam wlasnego stylu. na codzien chodze w jeansach i t-shirtach. jak jest chlodno zakladam sweterek. chcialabym wygladac bardziej kobieco, sekjsownie, ale nie bardzo mam pomysl co do czego. chce sie zmienic dla swojego faceta, zeby znow za mna szalal jak wtedy gdy sie poznalismy. macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co lubisz i co Tobie sie podoba bo za chwile każda bedzie Ci doradzac według wlasnego gustu i bedziesz miala mętlik w głowie. Postaw na pierwsze wrażenie, jesli podoba Ci sie w sklepie cos co bałabys sie zalozyc - mimo wszystko kup to. I tak powoli rozpocznij zmieniać garderobę, nie bój sie eksperymentować z dziwnym krojem i kolorami, oczywiście bierz pod uwage mankamenty figury, które trzeba zatuszować ale przede wszystkim skupiaj sie na tym co chcesz podkreslic. Jesli masz ladną pupę to polecam spodnie bez kieszeni z tyłu. Nawet biala koszula moze wyglądac sexy jesli ma dekolt V, jak najgłebiej wycięty, obcisłe bluzki nie są ordynarne jesli sa wykonane z dobrego materiału. Szpilki wysmuklą każde nogi i sprawia, ze poczujesz sie atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderna
krok pierwszy- zapomnij o T-shirtach, jest ciepło wiec jakas bluzeczka na szyje lub jak wolisz na ramiączka. krok drugi- spódniczka , oczywiscie nie mowie ze miniowa;) zalezy jakie lubisz. Spodnie dopasowane(wszelkie bojówy odpadają) krok trzeci- buty. Na okazje moga byc szpilki.Na upały japonki w wersji eleganckiej (chodzi o to by nie wygladały sportowo) krok czwarty- torebka. wedle gustu ale dobrze zeby pasowala kolorystycznie np z butami czy paskiem albo z innym elementem stroju:) Na koniec dodam ze podobno najseksowniejszym kolorem jest czern:) osobiscie ta teorie popieram (uwielbiam laczyc z czerwienia:D ) Hmm no i polecam perfumy jako dopelnienie do calosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzalezz
tiszerty tez sa fajne.obcisle zwlaszcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to*
mam ten sam problem,nie potrafie dobierac do siebie ciuchow,dodatkow-wygladam jak szara mysz i czuje sie z tym zle!Faktem jest ze nawet nie wiem w jakich sklepach szukac fajnych ciuchow-od dawna szukam jakiegos swojego stylu i nic!Dziewczyny jak Wy to robicie ze potraficie sie fajnie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×