Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koochareczka

co z pieczarek?

Polecane posty

Gość koochareczka

Pytanie jak w temacie. Macie jakies sprawdzone przepisy, w skład których wchodzą pieczarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1233
możesz zrobić pieczarki w cieście naleśnikowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na grilla FASZEROWANE PIECZARKI składniki: pieczarki ser lazur(ja biorę niebieski) starty drobno na tarce żółty ser gouda odrobina masła czosnek sól,pieprz zielona pietruszka lub tymianek(ja nie daje bo nie przepadam) pieczarki myjemy,odcinamy ogonki kroimy je w kosteczke drobna i robimy z nich paste razem z serami,masłem i czosnkiem,pieczarki znaczy kapelusze pieprzymy,solimy i faszerujemy masa,posypujemy pietrucha lub tymiankiem jak ktos lubi,zawijamy w folie i na grill podawac je w foli,smakuja z czerwonym wytrawnym winem ale piwkiem tez nie pogardza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenedy
Naleśniki ; naleśniki smaże normalnie Farsz: podsmażam cebulke,pieczarki pokrojone przyprawione co kto lubi jak ostygnie dodaje tarkowany żółty ser,wymieszam i robie naleśniki,składam na pół i na pół.Wychodzą trójkąciki,podsmażam na złoty kolor,ser się wtedy roztopi i polewam keczupem.PO PROSTU PYCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół kilo pieczarek obgotowac pokroic korniszony pokroic dodac kukurydze swieża czerwona papryke majonez pycha sałatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron...
z zasmazanymi pieczarkami z sosem serowym, posypane szczypiorkiem...pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron...
taki z proszku...:-) knorra nazywa sie "quattro formaggi" Szybko i latwo hi,hi juz wiem co dzis na obiad ugotuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIECZARKI FASZEROWANE pieczarki wydrazyc łyzeczka i usunac nozki,napelnic serkiem topionym o smaku ziolowym i w cisnac w serek kawałeczke czosnku ok. pół ząbka,wczesniej lekko posolic,zpiec w piekarniku az stana sie rumiane,latem mozna zrobic to na grillu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
zupa pieczarkowa ktora ubustwiam :D a wiecie ze pieczarki sa rakotworcze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×