Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werrka

Czy w ciąży można zarejestrować sie w urzędzie pracy?

Polecane posty

Moja kuzynka wyjechała do Irlandii do męża , okazało sie że jest w ciąży .Ma zaplanowany powort do Polski w grudniu, czy zarejestrują ją w urzędzie pracy mimo tego ,że będzie w ciązy? Proszę o pomoc to ważne, chodzi o ubezpieczenie . Dodam jeszcze że przed wyjazdem wyrejestrowala się z bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
nie spotkałam się z opcją żeby nie zarejestrowali kobiety w ciąży. Ciąża nie ciąża rejestrować muszą. Tyle ze niewiem czy ona ubezpieczenie dostanie bo skoro maż pracuje to powinna być przypisana pod ubezpiecznie męża nawet jeżeli on jest w Irandii. No chyba ze on tam na czarno robi to raczej nie bedzie miala problmu z uzyskaniem ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za odpowiedż. Właśnie w tym problem , ze mąż kuzynki pracuje tam legalnie, zupełnie nie wiemy jak to będzie z tym ubezpieczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaa35
czemu kuzynka a nie powiesz ze Ty? bedzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o mnie , ja piszę w sprawie mojej kuzynki bo ona nie internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
w sumie najlepiej byloby dowiedziec sie w urzedzie pracy jak to wyglada. Jak ona nie bedzie miala wyjscia to niech nakanci ze maz pracuje nielegalnie to w urzedzie pracy beda jej musieli dac ubezpieczenie. Z tego co wiem to wiele kobiet tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×