Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwone/korale

kto wrócił do kraju?? plusy i minusy, wpisujcie

Polecane posty

Gość tak naprawde
co Wy z ta tesknota za znajomymi.naprawde myslicie z ecale zycie bedzie tak jak za mlodu-ciagle spotkania, imprezki.popatrezcie na swoich rodzicow-czy bardzo wazni sa dla nich znajomi??? ps.tutaj tez mozna znalezc znajomych, czemu nie??? czy Polacy sa inni tutaj niz w Polsce-nie-sa tacy sami-tylko jak mieszkasz z kims w jednym domu to zauwazasz te wady. dlatego mieszkaniew pokoju jest dobre na poczatku-3, 4 miesiace-potem tylko swoje mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuteria
piszecie ze tesknicie za przyjazniami w pl jezeli nie ma was w pl pare lat to po powrocie ciezko bedzie odbudowac te przyjaznie:( tam tez toczy sie zycie-kazdy ma jakies swoje sprawy i po powrocie nie bedzie juz tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbzaząb
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbzaząb
a ja nie tesknie za przyjaciolmi tylko za polska, wydaje mi sie ze teraz mam tu wiecej przyjaciol niz w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząbzaząb
wszyscy z tymi przyjaciolmi, naprawde wierzycie w szczere przyjaznie???????????? dajcie spokoj.....................ja chce wrocic do pl powachac las sosnowy, pojsc na morskie oko i najesc sie oscypkow;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararatata
a ja mieszkam w Danii od 5 ciu lat i tez marze o Polsce. Mam mieszkanie, prace, ktora lubie ale przeszkadza mi niesamowicie hipokryzja dunow. Sa falszywi i uwazaja sie za pepek swiata a malo tego wszytskich innych a zwlaszcza ludzi ze wschodniej Europy (nie mowiac o muzulmanach rzecz jasna) uwazaja za kretynow godnych litosci. Nie znosze tych ludzi poprostu. Uwazam ze sa niedouczeni i ograniczeni a uwazaja sie za lepszych. Niecierpie rowniez tych pakinstansko-tureckich wzrokow i smierdzacych zachuscionych bab w sklepach. Chce wrocic i nie wiem jak to ugryzc zeby otworzyc sobie ta droge. Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaliczek
Wymien mi jeden kraj Europy, ktory nie uwaza sie za pepek swiata i ktory nie uwaza ludzi z Europy Wschodniej za gorszy sort??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
najpierw krytykujesz, ze muzulmanow uwazaja za nic i ci to przeszkadza po czym dodajesz ze nie znosisz "zachuscialych bab" i turecko-pakistanskich wzrokow. Kobieto sama sobie zaprzeczasz! Wybacz ale rowniez pokazalas, ze uwazasz sie za lepsza! szkoda slow. Muzulmanki nosza chuste bo taka jest ich religia! NIetolerancja i niewiedza sie klania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kucukbalu
Do kucukbalu !!!! Spadaj !!!!! szkoda slow na twoja wypowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muslimfan
chyba dziewczyna slusznie zauwazyla, ze wypowiedz poprzedniczki jest zupelnie bezsensu i emanuje rasizmem, niewiedza, prostactwem. Zreszta twoja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten topik muslimfan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mk caffe
A ja wracam do szkoly :D :D :D na dwa lata :) jak bedzie czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w Irlandi i zastanawiam sie nad powrotem. Co myślicie ? jak w tej Polsce teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem studentem tak na marginesie! tak sie wtrąciłem bo ........... no!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxox
tez chce wrocic? to pytanie do osob ktore wrocily alebo maja taki zamiar -> jakie sa wasze powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrocilam
ja wrocilam, pytaj o co chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxxo
co czujesz uwazasz ze to byla sluszna decyzja. dlaczego wrocilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrocilam
napisze tak... pierwszy miesiac bylam w skowronkach ze wrocilam do polski bo strasznie idealizowalam nasz kraj za granica i zapomnialam o tym ze sa rzeczy w naszym kraju ciezkie do przeskoczenia, potem nastał okres wścieklosci na siebie ze wrocilam bo jak sie domyslasz bedac w polsce zaczelam idealizowac anglie, teraz widze i wiem ze lepiej jest i bedzie mi tutaj w kraju, tu tez sa duze perspektywy trzeba tylko chciec, zapamietaj sobie dwie wazne teorie,pierwsza to ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, jestes w anglii tesknisz za polska, przypominasz sobie o tym jak to byloby cudnie ujrzec starego sasiada, przejsc sie ulica przy ktorej mieszkasz itp... to naturalna reakcja, jestes w polsce tesknisz za angliai na odwrot..., druga wazna teoria jest taka, ze ludzie maja cos takiego jak "owczy pęd", masowo podążają za tym co robia inni, wszyscy wyjezdzaja i maja lepiej to czemu ja mam nie wyjechac- to mysl kazdego potencjalnego imigranta, nie kazdy kto opowiada o zyciu w anglii mowi prawde, zastanow sie czy przyznajesz sie latwo do bledu, czy latwo Ci powiedziec ze Twoja decyzja byla niesluszna??, wielu polakow tak ma, nie przyznaja sie ze jest im ciezko,wola zyc w swiadomosci ze ktos z ich rodziny im zazdrosci lepszego zycia, niestety to ludzki mechanizm myslenia.... smutne poza tym czesto ludzie nie maja juz do czego wracac do polski, maja juz swoje ulozone jakos tam zycie w anglii i boja sie powrocic, dlatego ja wrocilam poki mialam do kogo i czego i nie zaluje swojej decyzji zycze Ci powodzenia w podjeciu dezycji i oby byla sluszna i dobra dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxox
hej dziekuje za odpowiedz:) a jak dlugo bylas w anglii? ja jestem tutaj od roku i marze zeby znalesc sie w polsce. Wyznaczylam juz termin powrotu i sie go trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrocilam
bylam 2 lata w anglii, a teraz od 8 marca jestem w polsce :-) i za nic nie wrocilambym do anglii, shit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi w Polsce radia galaxy fm z UK---- najlepsze radio jakie slyszalam, niestety w POlsce nawet w necie nieosiagalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoxo
zuzia czyli ty tez powrocilas ;)powiedz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam i nie jest mi zle, hehe, ciesze sie ze podjelam decyzje o powrocie, sa rzeczy ktorych bardzo mi brakuje jak np. wlasnie radio galaxy fm, nasz rmf to porażka w porównaniu z tamtym, brakuje mi bardzo dobrych autostrad, szybkiej komunikacji i wielu innych rzeczy takich jak wysokie zarobki, ale Polska to kraj w ktorym tez mozna normalnie zyc, wystarczy chciec a nie narzekac,jesli chcesz cos jeszcze wiedziec to pisz, chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska moj kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska nad...
ja sobie zaplanowalam ze wroce do Polski za okolo 2-3 lata, jestem w anglii bo chce zarobic na wykonczenie domu. podobaja mi sie tu tylko zarobki,a nieznosze tych mieszkan bez gustu, paskudnej pogody, nieszczerego "are u ok?" na kazdym kroku...tutaj jestem tylko imigrantka i zawsze nia bede, a w Polsce przynajmniej czuje ze jestem u siebie.I tez licze na to ze w naszym kraju z czasem sie polepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
kreska , zastanawia mnie okreslenie-mieszkania bez gustu.nie mzoesz sobie sama jakos urzadzic zeby bylo z gustem.wiadomo ze jak ktos podnajmuje innym mieszkanie, to wystroj jest jak najtanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w Polsce, ale wiecie co, mnie w anglii nawet podobaly sie wystroje domow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPIPIPIPI
UP.... CIEKAWY TEMAT ,KTO JESZCZE? WRACAC CZY NIE WRACAC O TO JEST PYTANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
Czesc do wszystkich ! Czuje sie jak babcia miedzy Wami mlodymi. Mieszkam w Australii juz 25 lat i tesknie za Polska jak cholera, ale z paru przyczyn nie jest mi latwo wrocic chociaz bardzo bym chciala. Sprawia mi radosc nawet to ze pisze teraz po polsku. Wiem jedno : nikomu nie mozna nic radzic bo pozniej za nikogo nie mozna zyc z konsekwencjami podjetej decyzji. Moze Mickiewicz pomoze:"Miej serce i patrzaj w serce". Czesc mlodziaki Grazyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×