Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karina837

Jedwab do włosów-warto kupić?

Polecane posty

Gość karina837

Jak on właściwie działa?Czy to prawda że włosy są po nim takie superbłyszczące i w ogóle wyglądają świetnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
miałam jedwab z Farouka i Pro Silca czy jakoś tak, moim zdaniem ani jeden ani drugi nic nie dał, włosy były takie same jak wcześniej, wypadały tak samo, strata kasy, przynajmniej w moim wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1ego uzycia bylo widac roznice na moich wlosach (tu jest duzo o tym topikow i prawie kazdy zachwala). tylko w wiekszosci przypadkow jedwab przyspieszal przetluszcanie sie wlosow. u mnie bylo inaczej mniej sie przetluszczaly po uzyciu wlosy sa miekkie w dotyku, blyszcza sie, ladnie ukladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto- regularnie uzywam jedwabiu Farouka; włosy mają ładny połysk, są zdrowsze, mocniejsze i bardziej \'sypkie\'. polecam ;) ps. tylko nie kupuj na allegro, zazwyczaj jest rozcienczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie kupuj jakiegoś badziewia, bo może tylko sklejać włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaa
a ja zamiast jedwabiu używam serum na zniszczone końcówki avonu, tańsze, a równiez rewelacyjne, jestem nim zachwycona, czasami przed myciem włosów wcieram w całe, mam włosy zniszczone rozjaśnianiem, a to serum to rewelacja, w promocji nawet za 9,99zł, buteleczka ma 30ml, ale naprawdę na długo starcza, bo ma konsystencje olejku. Też chciałam zaopatrzyć sie w jedwab, ale na allegro pełno oszustów, a w salonach fryzjerskich jest on bardzo drogi, na szczęscie znalazłam swój odpowiednik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedwab można kupić np w aptekach SuperPharma za 9.90 - nie wiem, czy to jakaś zaporowa cena- tym bardziej, ze jest bardzo wydajny. Avonowi mówię nie, swego czasu testowałam parę ich kosmetyków; większość wylądowała w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina837
Ja chciałam kupić Biosilk,najmniejsza buteleczka kosztuje 7 zł,pytałam w sklepie z artykułami fryzjerskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje po jedwabiu sa miękkie w dotyku, natomiast wizualnie nic się nie zmieniło...nadal mam siano :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×