Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość expanderka

satynowe szpilki z najnowszego teledysku dody

Polecane posty

Gość ładne te buty ale nie każda
lubi być wyróżniana w tłumie więkkszość kobiet w naszym kraju woli popularne szare ubrania i buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka222
gdyby jednak ktoś widział te buty w pl sklepach proszę o info, chociaż szczerze w to wątpię, że buty są do nabycia wkraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pierwsze sandałki wskazane przez Kaśkę bynajmniej nie są \"koziowólkowe\"! Za to te drugie trochę tak... A skoro już jesteśmy przy sandałkach, to po krótkim internetowym przeglądzie najbardziej spodobały mi się te: http://www.butywloskie.pl/obuwie-damskie/sandaly-wieczorowe.html A wracając do głównego tematu: skoro tak zależy Ci na tych butach, Ekspanderko, to może warto by np. zadzwonić/wybrać się do kilku ekskluzywnych sklepów obuwniczych i zapytać, czy nie planują takich sprowadzić, mobilizując ich do tego między wierszami informacją o kolosalnym zainteresowaniu tym modelem ze strony klientek? Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka222
dzięki ania za radę byłam już w kilku sklepach i pytałam ale co one mi poradzą np w ryłku baba odrazu powiedziała ze ich firma takich nie produkuje i nie będzie takich butów narazie do kupienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja myślałam raczej o sklepach z drogimi, seksownymi, zagranicznymi butami, np. w wielkich centrach handlowych - w takich miejscach starają się bardzo podążać za światową modą, bo często zaopatruje się u nich nasz rodzimy High life (który możliwie szybko chce nosić to samo, co jego hollywodzki odpowiednik - a za granicę nie za bardzo ma czas jeździć, bo przez okrągły tydzień lata z planu jednego serialu na drugi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - czemu tak najeżdżacie na expanderke - przecież jak dziewczynie podobają się te buty to można zachować nieco kultury osobistej (chociaż pewnie słowa kulutra jest dla was obce) i przynajmniej postawić się na miejscu expanderki. Szczerze powiem, że chciałabym zobaczyć wasze szafy i to co tam w nich skrzętnie magazynujecie... Zastanówcie się przecięz to nic innego jak obuwniczy rasizm - te mi się nie podobają bo nie - owszem wyraźcie opinię ale nie w tak chamski sposób jak to niektóre z was uczyniły. Zalożę się, że w waszych szafach znalazłoby się więcej do jeszcze ostrzejszego krytykowania niż jedna para butów. Przecież można wymienić się opiniami - a nie bezsensownie krytykować - pamiętajcie tylko konstruktywna krytyka jest budująca. Można powiedzieć nie podobają mi się ponieważ mają za cienki obcas czy coś - aha i jeszcze jedno w takich butach trzeba umieć chodzić... Za wysoki obcas? Bo tylko ludzie z klasą je noszą... Z mojej strony dziękuję expanderko, że zamieściłaś ten temat - nie jestem fanką Dody i pewnie bym tych butów nigdy nie zobaczyła gdyby nie ten temat - sama chętnie je kupię i będę na nie polować! :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniejsza... zgadzam się z tym co napisałaś no ale...podejrzewam, że o kant d*py sie to obije... ciekawe czemu nikt nie naskoczył na dziewczyne, która pokazała te beżowe sandałki, co niby miały być takie stylowe itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka222
dziękuję za opinię "wredniejsza", wracasz mi normalnie wiarę w ludzi z kafe, ja jestem tu nowa spodobały mi się te buciku i marzę by je mieć nie prosiłam o komentarze moojego gustu itp. chociaż krytyka mi nie przeszkaddza ale wszystko ma swoje granice,prosiłam tylko o info gdzie moge nabyć te buty. ja nie jestem jakaś głupią naśladowczynią dody, oglądam poprostu modę zagraniczną i skojarzyłam te buty z teledyskiem jakbym napisała że satynowe butki to jestem pewna że i tak by nikt nie wiedział o co pytam, dlatego napisałąm z teledysku dody a tu się okazało że jestem wg wszystkich totalnym bezguściem zakochanym w dodzie.... dla mnie to nie fer o gustch się nie dyskutuje i tyle mi np osobiście nie podobają się ani troche buty pokazane przez elegancką kaske ale nie bede na nią najerzdzac po co???????????????????????? jak uważa ze ma super gust to ok ja mam inny i tyle laski wezcie lepieej się zastanówcie co wy piszecie!!!!!!!!!! bo dla mnie to jest dziecinada i tyle co wy o mnie wiecie ze piszecie ze mam w głowie gówno buraczane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka222
a tala ja nie zabardzo rozumiem co ty mialas na myśli......:) jak mozesz to wyjaśnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wysoka i takich butów nie założe bo bym miala 190 ... chodze w balerinach albo butach na płaskim ,... i wg. Was nie mam klasy.... ubieranie to jedna z wielu wytycznych co może wpływać na poziom klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka222
dziękia tala za wyjasnienie w sumie to też nie wiem czemy wszyscy skomentowali tylko moje buty a kasi nie, kogę się jedynie domyślać że dla całej reszty osób tu się wypowiadajacych własnie buty kaski sa szczytem klasy.... ale w sumie to mnie to nie interesuje chciałam tylko poznac adres sklepu i tyle a to że stałam się pustą nasladowczynią dody to myślę że świadczy tylko o osobach tu się wypowiadajacych( poza pewnymi wykątkami oczywiście i wam dziewczyny dziękuję za wsparcie):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba sie poddawać tylko dlatego, że ktoś na poziomie kultury równym dawnemu plebsowi powie, że nie mamy gustu :) Jestem z Krakowa - zaczynam poszukiwania tych butów jeśli znajdę je w jakimś konkretnym sklepie lub ktoś potwierdzi mi to, że je zamowił to napewno napiszę :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globe
expanderka mi sie tez te buciki podobają, ale niestety nie moge Ci pomoc:( Az przykro sie robi jak sie czyta takie posty, gdzie ludzie mają tak wąskie postrzeganie rzeczywistosci iz jedynie widzą napis Doda to od razu cos musi byc tandetne. A moim zdaniem, choc Dody nie slucham, owszem ma styl mocno przesadzony, momentami jednak widac, ze obserwuje tam jakąs mode swiatowa i tez ma jakis dodatek fajny, tylko w całosci to strasznie zazwyczaj wyglada. W kazdym razie nie przejmuj sie, ja kiedys tez zapytałam o jedne balerinki na kafe i tez okazałam sie totalnym bezgusciem i nie wiadomo czym jeszcze:O Pojechano mi od wiochy itp. Tylko tak jak ktos napisał, jesli chcesz sie wyrozniac w tym kraju, to kobiety chca Cie zjesc. Widziałam kobiety na ulicach w Rzymie, Nowym Jorku, Bostonie, Waszyngtonie... i jeszcze by wymieniac - jest kolorowo i jest pieknie, u nas niestety wieje szarością. Powodzenia w poszukiwaniach;) Aha, to nie przechwałki z tymi miastami, tylko chce pokazac, ze czasami dziewczyny mogłby sie powstrzymac od wyzywania od wiesniaczek innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka222
wredbiejsza dziękuję stradznie za pomoc będę czekac na info, :) ja się nie przejmuję tymi komentarzami buty i tak kupię i stylu nie zmienię bo ktoś po mnie pojechał...:) mnie te komentarze nie wzruszają ale jestem szczerze zaskoczona jadem i taką nienawiścią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Hmm .. zaskoczona jestem ... Tylko dlatego, że miała te buty na sobie Doda, to zaraz dno? Bez przesady ... owszem gust to gust, ale tylko dlatego, że kobiece, to zaraz "buty dziwki"? Ludzie! A te drugie babcine, to że co w nich takiego pięknego? Jakby moja mama takie zakupiła, byłabym rozczarowana ... i to bardzo .. ona jest na bakier z modą, ale nie aż tak jednak ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meneki-Neko
ciekawe, że to co tak straszliwie "trąci wiochą" eleganckim kafeteriuszkom jest po prostu klasycznym fasonem damskiego - i męskiego :D - trzewika osiemnasto i dziewietnastowiecznego. Pomijając kwestię obcasów, rzecz jasna. Można lubić, można nie lubić, faktem jest, że trzeba trochę fantazjii i wyczucia, by nie nosić ich w stylu Dody. Ale Doda nawet ascetyczną małą czarną nosiłaby jak panna KlepnijMnieWTyłek, bo taki ma image :) Za to dwie pary "stylowych bucików" wklejonych przez oburzoną dziewczynę, którą mąż porzuciłby w ramamch odwetu za kupno satynowych butów, to wstrząsający przykład pozłacanej tandety inkrustowanej obficie plastikowym złotem i równie plastikowymi klejnotami :) Litości, ludzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Właśnie! Zgadzam się w zupełności! Te wymienione po tych skrytykowanych, też kojarzą mi się wyłącznie z modą bazarową. A te pierwsze to dla mnie "babcine" ( może dlatego, że moja babcia nosiła coś podobnego jakieś 2 lata temu ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie no ja musze stanąć w obronie złotych sandałków jako takich ;) ale te zaprezentowane tutaj jakoś mi nie leża...złoto zobowiązuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja ale
dobry temat, hahahah, ale się uśmiałam, przekrój ludzkich guscików, zastanawia mnie tylko czemu przeciwniczki expanderki nic nie piszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
expanderka----> mi się bardzo podobają buciki które wybrałaś, są śliczne i chętnie sama bym sobie takie kupiła, tylko niestety też nie wiem gdzie ich szukać. na co dzień nosze sportowe obuwie, ale od czasu do czasu trzeba założyć inne buciki. buty pokazane przez kasie lat 26 jakoś nie przypadły mi do gustu...pełno ich po sklepach i bazarach, ale jesli komuś się podobają to w porządku, każdy ma prawo do noszenia tego co chce i wyrażania i swojej opinii na kafe ( bo po to właśnie jest to forum:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expanderka222
dziękuję za wypowiedzi ...:) w dalszym ciągu butów nie znalazłam i czekam na waszą pomoc... proszę o info jesli ktoś namierzy butki w sklepie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniejszza
Expanderko - niestety butów nie znalazłam ale zostało mi jeszcze bardzo dużo sklepów do obskoczenia :) Nawet w mojej pracy ludzie nie wiedzą gdzie mogłabym nawet ich szukać i podejrzewają, że pojawią się u nas gdzieś na początku roku. Ale ja nie rezygnuję i dalej szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi26
Zajebiste sa te buciki. Też je kupie! Ale złośnce tu sa na tym forum. Zauwazylam że wiekszosc lasek nie cierpi DODY, a to dlatego ze jest super sexi panienka.Czysta zazdrosc!!! I nie zgadzam sie z tym ze jest brzydka. wiele razy ja widziaam na zywo i jest super. Potrafi zwracac na siebie uwage i odwracac wzrok facetów za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdyffg
Katowice- Silesia city center tam powinny być na 99,9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna_z_gazowni_new
gumofilce se kup eeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×