Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mucca

Przepis na SAŁATKĘ GYROS - zna ktoś?

Polecane posty

Gość bon_apetit
potrzebne sa: -piersi z kurczaka ·kukurydza w puszce ·kapusta pekińska ·majonez (najlepiej kielecki) ·ketchup piersi z kurczaka trzeba pokroic w drobna kostke i podsmazyc na oliwie z oliwek, dodac przyprawe 'gyros'. kapuste pekinska drobno pokroic, dodac kukurydze, wymieszac z sosem z majonezu i ketchupu :D mozna doac tez drobno posiekana cebule albo ogorka kiszonego, zeby nabrtalo bardziej wyrazistego smaku. smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam taką
piersi z kurczaka pokrojone w kostkę, przed usmażeniem min 1g marynowane w przyprawie gyros na to - cienka warstwa poszatkowanej kapusty pekińskiej - sos - majonez z ketchupem - kukurydza z puszki - ogórki pokrojone w kostkę - surowe, konserowe, kiszone - cebula pokrojona w kostkę - kolejna warstwa sosu - grubsza warstwa kapusty pekińskiej Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca przedpełska
bon apetit- jaka nachalna reklama majonezu :P ps. mnie ta sałatka wychodzi rownie dobrze z "innym" majonezem wiec nie wprowadzaj w błąd opinii publicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owcoo
Nie nachalna reklama tylko szczera prawda ;) Wszystko zależy od smaku, i nie będziemy o nim dyskutowac, ale dla mnie też tylko kilecki to prawdziwy majonez a wszystkie inne to obrzydliwa mdła szara masa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca przedpelska
Najbardziej "uwielbiam" jak jedna i ta sama osoba wypowiada się "w różnych imieniach", czuje chyba wtedy swoje zwielokrotnione ja... O majonezie tego typu nic mi niewiadomo-mieszkam na Pomorzu,nie wiem czy to ma znaczenie- ale fakt jest taki, okreslenie reszty produktow tego typu mianem "obrzydliwej szarej masy" rokuje nam zawiązanie sie fanclubu majonezu kieleckiego :P Strach się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owcoo pod czerwonym nickiem - proszę bardzo masz mój czarny nick, nie wstydzę się swej majonezowej miłości ;) osoby \"bon-apetit\" czy jak tam nie znam. (ale popieram :) ) Byłoby smutne, gdyby Kielecki nie był dostępny na Pomorzu :( Spróbuj kiedyś, sam/a ocenisz ;) Ja próbowałam obu hellmansów, winiary dekoracyjnego i szczerze powiem w porównaniu do kieleckiego naprawdę są jakby tłustą masą bez mocnego smaku, a w dodatku dodają tam jakiejś galaretyzującej substancji... :o Nie próbowałam jeszcze Motyla, ale nie wiem, czy mam ochotę na dalsze eksperymenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dobranoc :D (Ale niestety przez tą dyskusję chyba nie obedzie się bez kawałka kiełbaski z majonezem... Trudno, jutro nie zjem śniadania za karę :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ta saąłtke jadłam na koloniach i moge powiedziec ze jest pyszna!!!!!!!! chodziłysmy z kolezankami i sie pytałysmy czy beda jesc a jak mowi ze nie ta zabieralismy :D a teraz w weekend zrobie sobie ja muaa mniam az mi slinka leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon_apetit
ojj ale zamieszanie wywolalam z tym majonezem... :/ napisalam, ze kielecki, bo uwazam, ze ma najlepszy smak, bardziej zdecydowany niz te winiary, hellmansy itd. , dodaje go do kazdej majonezowej salatki ;) z reszta niewzzne - chyba nie bedziemy toczyc sporow o majonez w czyjejs salatce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwalisz kielecki,bo nigdy nie próbowałaś swidnickiego;-) Ja robię z mięskiem wieprzowym,bo nie znoszę kurczaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×