Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomkie

Dla wszystkich mieszkajacych w Bremen

Polecane posty

Hej ludziska! W Bremen mieszka wiele Polakow, to fakt. I jak to jest mozliwe ze zadnego /zadnej nie znam osobiscie, bedac tu juz od 10 lat!! SKANDAL!!! Jezeli sa tu ludzie miedzy 20 a 30, rowniez szukajacy nowych kontaktow (oczywiscie wylacznie kolezenskich, sie rozumie, z reszta pisze to bardziej ze wzgledu na moja dziewczyne, ktora jest na swiezo w niemczech i szuka przyjaciol) , to piszcie ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bremen
hey tomkie wczoraj byles chyba na podobnym topicu? Wierz mi to nie tedy droga! Z tego co wczoraj pisales jestes tu juz 10 lat wiec masz rowniez swoich znajomych.Dlaczego nie przedstawisz ich narzeczonej.Zapisales juz ja na jakis kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jasne ze mam swoich znajomych, ona ich tez poznala. Chodzi tez na kurs niemieckiego ale to dopiero poczatki. A ze jeszcze sie troche cyka sama po niemiecku cos powiedziec(nad tym musimy popracowac) to tym trudniej dla niej.Z reszta nie umie jeszcze na tyle zeby mogla sama nawiazywac kontakty z niemcami. Czyli jednym slowem oprocz mnie jest narazie sama i bardzo by chciala miec kogos z kim moglaby tak po prostu pogadac czy sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bremen
hmm... to to samo co u mnie bylo.Wiem ze poczatki sa ciezkie. Ja spotykalam sie z ludzmi z kursu, wszyscy kaleczylismi jezyk ale sie dogadywalismy.Mialam co prawda szczescie bo bylo kilku w mniej wiecej moim wieku. Takie smieszne byly te poczatki.Ale jedno ci powiem: najgorsze co mozesz zrobic to podac jej polakow na tacy.Wiem to brutalne ale jaka prawda! W domu mowicie pewnie po polsku, przyjaciol tez po polsku to bledne kolo! Wiem z wlasnego przezycia:-( Jesli chcesz to odezwaly sie dziewczyny z bremen na topicu "polki mieszkajace na stale w niemczech" POzdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×