Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość triki wyszczuplajace

TRIKI WYSZCZUPLAJACE !!!

Polecane posty

Gość triki wyszczuplajace

Trzy tygodnie temu dowiedzialam sie, ze wraca moj chlopak, ktory przebywal ponad rok w Irlandii, wraca niestety tylko na tydzien...wiadomosc o jego powrocie dostalam niespodziewanie,to bylo duze zaskoczenie.Niestety nie za bardzo sie ucieszylam,gdyz przez ten rok przytylam 25kg !! W trzy tygodnie odchudzalam sie na diecie oczyszczajacej,o ile mozna tak to nazwac.Schudlam 15kg i jeszcze 10 przede mna...tylko ze czasu juz brak, gdyz odbieram Daniela z lotniska juz we wtorek...a w tak krotkim czasie nie zrzuce 10kg :( Pomyslalam ze na to spotkanie zastosuje kilka trikow, ktore optycznie mnie wyszczupla i sprawia, ze bede wygladac na troche kiloskow mniej.Ogladam programy w stylu ,,jak sie nie ubierac,, czy ,,jak dobrze wygladac nago,, dlatego poznalam juz troche zasad obowiazujacych przy dosc poteznej sylwetce. Wiem na pewno ze: 1)dlugie,czarne spodnie z lekkiego materialu,ktore wydluza nogi i wyszczupla je. 2)buty w kolorze czarnym,ktore beda tak jakby przedluzac nogi,kolor innny niz kolor spodni sprawi,ze ,,przetne,, noge 3)opalenizna,ktora optycznie wyszczupla cialo i dodaje troszke wiecej pewnosci siebie:) 4)bluzka o dlugosci jakos do polowy tylka,zeby zakryc szerokie biodra i duza pupe...w ciemnym kolorze ale nie czarnym bo bede wygladac jak na pogrzeb,myslalam o ciemnym fiolecie,brazie,bordo...cos takiego. 5)wlosy rozpuszczone...wyciagna twarz. 6) ewentualnie majtki wyszczuplajace...choc brzuszka raczej wystajacego nie mam czy znacie jeszcze jakies ,,triki wyszczuplajace,, ktore pominelam?? wiem ze jest ich pewnie jeszcze duzo...niestety ja wpadlam tylko na te...sa jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triki wyszczuplajace
ah zapomnialabym a to przeciez wazne...mam 19lat,170cm wzrostu i waze 70kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było sie tak nie
zapuścić. Dieta oczyszczająca i schudłaś 15 kg, buahahaha, żadna dieta tylko głodówka, 3 tygodniowa? Boże. Wiesz przez co przechodzi twój organizm? Najpierw przytył 25 kg, a teraz w 3 tygodnie zrzucił 15. Jestes tak głupia że aż mi cie żal. Triki wyszczuplające. Super. Kochać sie tez nie bedziecie, bo sie przed nim nie rozbierzesz, nie? BUAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triki wyszczuplajace
wiesz co to jest glodowka? to jest ZERO jedzenia i tylko woda woda woda...ja jadlam owoce,warzywa i pilam bardzo duzo swiezych sokow owocowych.....i nigdy glodna nie chodzilam tak jak to jest na glodowkach...ale niewazne...nie po to zalozylam ten topik i nie o tym chce rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trickale nie odchudzajacy
odwroc uwage od tego ze przytylas - zmiany wprowadzajac jakas radykalniejsza zmiane - np fryzury tylko na lepsze bo facet moze poczuc ze po powrocie spotkal kogos obcego i ten ktos musi mu sie podobac bardziej gratulacje ze tyle schudlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triki wyszczuplajace
trickale nie odchudzajacy : dziekuje bardzo :) wiesz ze ta fryzura to niezly pomysl...bylam kiedys brunetka i w wieku 16lat jak sie poznalismy postanowilam zostac blondynka...i tak zostalo do teraz...ostatnio zaczelam sie zastanawiac zeby wrocic do ciemnych wloskow...doradza mi to wiele osob i mnie samej spodobaly sie takie dlugie,brazowe wlosy :) a osoba ktora namawiala mnie do zmiany koloru byl wlasnie Daniel...wiec moze to bedzie niezly pomysl i mila niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm..
No właśnie, zmień fryzurę skoro sam Cię namawiał. Co do biżuterii to dłuższe naszyjniki rzekomo wysmuklają szyję, dekolt w serek. A co powiesz na seksowny gorset pod tunikę? ;) Jednocześnie wyszczupli talię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż maskę tłuściochu
i jakis płaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllaa
W 3 tygodnie schudłaś 15 kg? Blefujesz! Ten topik to jakas prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmmmmmm
Najprościej metodą na siostrę Kopciuszka: obciąć sobie tam, gdzie za dużo. BTW, marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emylaaa
25 kg w rok.... ojaaaa trzeba było pomyślec wcześniej. pozostają Ci luźne czarne ciuszki z dużym dekoldem, odwróć jakoś uwagę od niedoskonałosci i podkreślij to co masz ładnego. nie wiem jakiś mikijaż oczy itp. ale chłopak i ak może byc w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredek009
myślę że chłopak będzie tak stęskniony że nawet nie zauważy że przytyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka 30
co to za chlopak ktory przez rok nie zdazyl nawet na weckend wpasc??? ja mam meza za granica i nie ma takiej opcji chyba ze przyjedzie i ci owie the end a ty znowu biedna 25 kg przytyjesz bo jo jo u ciebie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×