Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caramia

Biore logest i w 12 dniu cyklu dostalam okresu

Polecane posty

to moje pierwsze opakowanie , Lekarz kazal mi natychmiast odstawic logest , co oznaczaja te krawawienia, jak normalny okres i bole brzucha ...Czy to oznacza ze sa za slabe dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprawdopodobniej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja79
mam ten sam problem,w trakcie brania dostalam okresu i niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam OKRES a nie okresu się mówi :P :P :P jeśli to nie sa plamienia (normalne przy pierwszych opakowaniach) tylko obfite krwawienie takie jak normalny okres to prawdopodobnie Logest ma za mało hormonu odpowiadającego za \"trzymanie okresu\" tzn za mało akurat dla Twojego organizmu pewnie powinnaś brac inne tabletki, silniejsze no ale tak to jest jak lekarz zapisuje tabsy bez zbadania poziomu hormonów a wy sie na to zgadzacie :O no chyba, że masz plamienie lekkie - to sie bardzo często zdarza przy pierwszych dwóch, trzech opakowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja79
ja pytam teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w sumie odpowiedź jest taka sama jak powyżej :P :D źle dobrane tabletki - za słabe albo to normalne plamienia podczas pierwszych opakowań jest tylko pytanie czy masz PLAMIENIA/LEKKIE KRWAWIENIE czy normalny obfity, bolesny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja79
nie sa obfite takie srednie,ale w sumie jak sie bierze tabsy to raczej niema duzych krwawien...chyba musze znow do lekarza isc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak średnie to może być to plamienie jak sie zaczyna brać tabsy to bardzo czesto takie cos występuje przy pierwszym, drugim a nawet trzecim opakowaniu ja bym przeczekała czy to minie a dopiero potem poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×