Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość susel

przedłuzenie włosów.co myslicie??

Polecane posty

Gość susel

witam zastanawiam sie nad przedluzniem wlosow:)ma moze ktoras z was przedluzone wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
mam nadzieje ze ktos sie odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy pelno dziewczyn ma przedluzone wlosy, czasem wyglada to fajnie, a czasem widac to doklejenie przy skorze co wyglada fatalnie. A jak sie to nosi to niestety nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
aha a zdejmowaly juz wlosy??jestem ciekawa czy mocno sie niszczy moje wlosy:(po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedluzanie wlosow
Fajnie,ze moge sie wypowiedziec na ten temat.A wiec po przyjezdzie z angli zachorowalam na dluzsze wlosy swoje obecnie mialam do ramion ale chcialam miiec z 5 cm dluzsze no i sie skusilam znalazlam w internecie ogloszenie babka z poznania ul.Folwarczna obecnie teraz sie przeprowadzila jej ogloszenia mozna znalezc w internecie bardzo soebie zachwala to co robi;/ ,zadzwonilam koszt 750 zl oczywiscie samo przedluzenie bez farbowania i obcinania wloskow.Efekt na poczatku tzn. po samym wyjsciu ok gorzej bylo pozniej.Wogole to mialam przedluzane wloski metoda zlaczenia micro ring nie uzywa sie do tego zadnych klejow tylko przeklada sie we wlos taki plastikowy ring i zlancza czymc przypominajacym z wygladu kombinerki i cala filozofia.Na poczatku noszenia tych wlosow tzn.przez pierwsze kilka dni strasznie glowa boli to wszystko mnie uciskalo kiedy kladlam sie spac zero wygody.Przy myciu tez sa straszne problemy a juz nie mowie o ich wysuszeniu.mam przedluzone wlosy tzw.wlosami slowianskimi jak zapewniala babka wogole sie te wlosy nie splatuja tylko jesli nie mam ich spietych gumka to sie strasznie koltunia trzeba je co chwile rozczesywac.Mam dosc juz tych wlosow takze dzisiaj je sciagam nosilam je nie caly miesiac i nikt mi juz nigdy nie powie ,ze to jest fajne w zyciu nigdy nikogo nie namowie na przedluzenie wlosow.Wczoraj bylam na basenie wlosy sie tak skoltunily ,ze wyladowalam z placzem u mojej stalej fryzjerki ona nie przedluza wlosow sama mi to odradzala na poczatku no i jak zobaczyla to co mi sie stalo z tymi wlosami to myslalam ,ze zemdleje i tak do 22.00 siedziala i probowala cos z tym zrobic cale szcescie ,ze sie udalo bo na mysl przychodzily mi tylko nozyczki oczywiscie bez nich sie nie obeszlo musiala w kilku miejscach poprzycinac wlosy -tragedia.Acha pamietaj,ze te panie ktore zajmuja sie przedluzaniem wlosow zawsze beda to zachwalaly -glupie idiotki jak mozna takie cos zachwalac,ze niby nie niszczy wlosow gowno prawda nawet przedluzone tym micro ringiem gdzie nie ma kleju tylko samo zlaczenie wlosy pod wplywem ciezkosci sie lamia tzn.zauwazylam przy tych doczepionych moje powyrywane cebulki wlosow.Mysle ,ze wystarczajaco ci napisalam co mysle o przedluzaniu wlosow i ,ze zastanowisz sie bardziej zanim przedluzych wlosy szkoda twoich wlosow uwiez mi!;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam dzieki ze tak duzo napisalas:)nio wspolczuje ci:(polowa jest zadowolona a polowa nie.moja kolezanka ma i jest bardzo zadowolonaw ma naturalnymi przedluzone tez ja na poczatku swedziala glowa myslala ze sie nieprzyzwyczai ale teraz jest ok.nieplacza jej sie wygladaja jak by to byly jej wlosy.800zl placila u nas w gdansku troche duzo/a ty pracujesz w angli??bo ja mieszkam w szwecji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwusia1987
Hej.. Czytałam dużo o tym przedłuzaniu włosów i troche mnie wciągneło.. zastanawiam sie czy przedłuzyc.., ale nie wiem gdzie, żeby było tanio i blisko?? Mieszkam w łebie.. Interesują mnie kierunki Gdyni i Gdanska ewentualnie blizej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×