Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i haw a qeszczon

wydepilowani faceci cioty

Polecane posty

Gość masz szanse....
no i widac jaka z ciebie szmata damski bokser sie odezwal, wez spierdalaj takich powinni kastrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a geszczon
spierdalaj kurwa to ja jestem prawdziwy, wiem ze moglo was zaszkokowac ze jestm gejem. Ale jestem gejem, ktory sie nie goli co w tym dziwnego jak mnie czasem RKS w kakalko rznie to jego maly wacek gubi sie w mojej zarosnietej dupie ale jest fanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKS prawdziwy
koło chuja mi lata kogo napierdalamczy to baba czy facet to ten sam chuj i ty wes spierdalaj bo jużstchórzyłaś chyba w życiu wpierdol nie dostałaś i tyle jak by ci ktoś kijem po plerach przejechał to myśle kurwa że byś wiecej odwagi miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazorynkaaaa
Zamknijcie sie juz wszyscy, jesli niewydepilowani faceci to takie chamy to ja tez wybieram wydepilowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i haw a qeszczon prawdziwy
AAAAA !!! pedal jebany !!! ktos cie tu prosil skurwialy pierdolcu ?! wypierdalaj z tad puki jeszcze masz nogi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szanse....
RKS jestes tak plytki, ze szkoda czasu na ciebie, pewnie bijesz tylko tych, ktorzy nie maja z toba szans czyli dzieci, ale nawet ja bym ci skopala dupe chuju gejowski ale juz nie mam czasu na takich glabow wiec stad spadam zreszta to kobiece forum , no coz dziewczynki z was i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKS prawdziwyy
kurwa jak mozesz mowic ze ja jestem tchorzem proponuje ci solowe chce ustalic miejsce a ty sie migasz wiec zamkin morde wykształcona pierdolona kurwo bo jesteśzwykłym pozerem jabana dziwko chodz sie napierdalac a nie uciekasz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nawidze studentów
popieram cie RKS bardzo ja tez nienawidze wykształcióchów i szmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szanse....
tak jak ja bym byla studenka hahaha dobre... z tego wynika, ze jestescie niewyksztalconymi ciotami, ale dobra ide juz nie gadam z ludzim na tak niskom poziomie nie wyslilajcie sie i nie piszcie juz nic do mnie bo i tak tego nie przeczytam CWELE hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKS prawdziwyy
no bo taka prawda to sa jebane cioty w okularkach i cwaniaczki z mozgiem wielkosci głazu i koniec rozmowy bo to zal bierze jak slucham tej zatchórzonej szmaty która boi sie ustawke zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RKS prawdziwyy
przestan pierdolić ty jebana szmato!!!!!!!!!!!!!!!spierdalaj z tąd i to szybko ty kurwo jebana mam już cie dość bo kurwa wkurwiasz ludzi i nie wiem jak ten twój jebany chłopczyna gładziutki jak wyszlifowana stal kurwa idź sie ruchac lepiej z tą kurwą i weście sie nie udzielajcie co bo tu normalne dziewczyny chca sie wywopwiedziec anie kurwa przez ciebie tyle kłopotów kurwa jest zobacz kurwa ile ludzi sie z toba kłuciło kurwo pierdolona znaczy ze nikt cie tu ni lubi i wipierdalaj ale już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haw a qeszczon
chyba sie zgadzamy RKS ale trzeba powrocic do tematu wiec olejmy ta szmate masz szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynkopomaranczka
pod pachami moze sie golic zeby nie pachnialo potem,ale na nogach,klacie czy w kroku to tragedia! Przeciez to niemeskie nie miec tam wlosow! Bleee! A poza tym jak smiesznie musi wygladac z taka szczecinka na 1 milimetr jak odrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lechijka BKS
Wydepilowani to jebane cioty i pedały !!!!!!!!!!!!!! pozdro for RKS prawdziwyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green_kitten
a ja wole takich bez owlosienia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazoneczka
OSOBISCIE nie przepadam za takim wielkim buszem u chlopaka, ale nie lubie tez gdy jest ogolony na gładko, to mnie w jakis nieznany sposób obrzydza! moze jedynie nieco skrócic owlosienie nozyczkami, oczywiscie w tamtych rejonach bo zeby golic nogi czy torsik to lekka przesada a z pachami niech robi co chce, moze je ogolic bo to zmniejsza pocenie się. ogulnie to mi obojętne czy chlopak sie goli czy nie, NAJWAZNIEJSZE JEST ZEBY NIE MIAL BRODY!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealista z Marsa
uważam podobnie jak bazylia0506 {)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo paszki moze golic ale nie calkiem... a co do reszty to miejsca intymne powinien dbac i utrzymywac odpowiednia dlugosc,,, nie lubie gaszczuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazoneczka
eeee.. tylko mnie za jakiegos wykrztalciucha nie biezcie!!! kłaki sa spoko! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazoneczka
ale macie racje ze dbac powinien bo wez sie za takiego a tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×