Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ma_rka

Policjanci, Policiantki, studenci/uczniowie szkół POLICYJNYCH!

Polecane posty

W przyszłym roku czeka mnie matura i tu zaczyna się problem co dalej. Jaka była wasza kariera żeby dojść do stanowiska POLICJANTA? Co zdawaliście na maturze? Jakie testy sprawnościowe przechodziliście? CZYLI WSZYSTKO NA TEN TEMAT. Pozdrawiam, czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak mojej koleżanki jest w szkółce policyjnej. najpierw jakies testy sprawnosciowe, m.in pompki, ławeczka (wchodzenie na ławeczke jak najwieksza liczbe razy... tak jak na wfie kiedys ;) ) i nie wiem co jeszcze z tych fizycznych. dalej byly jakies psychotesy i dużo wizyt u roznych lekarzy ;) Ten chlopak jest na jednostce w Wawie. Mowil, ze jeden oddzial kobiet jest, ale oni ich nigdy nie widzieli. I dobrze, bo chlopom seksu brakuje, jeszcze by sie na nie rzucili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie_optyczne dzięki wielkie za info. I nie widzie się, ale troche szkoda ze kobiety z facetami nie są xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i policja
szczerze odradzam POLICJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bynajmniej
moja kuzynka poszła w tym kierunku, tydzien temu pojechała na egzaminy do Katowic, na dniach ma wracać - zapytam jej o wszystko i przekaże tutaj;) a na dzien dzisiejszy wiem, że na maturze zdawała polski, angielski i geografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolka policyjna jest dla tych, ktorzy nie odbyli sluzby wojskowej ;]. Ja bede chyba startowal do Policji na wiosne przyszlego roku...bo musze dojsc do formy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
sa wyzsze szkoły policyjne.chyba w szczytnie i katowicach. moja kolezanka chciała tam isc i zdawała na maturze biologie.wiem ze marudziła ze testy z wosu bedzie musiała napisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttreee
to zależy jaka praca w policji Cię interesuje. jesli nie chcesz pracować w prewencji np. to idź na studia (wskazana administracja ze specjalizacją z prawa karnego lub prawo). Po studiach możesz pracować np w dochodzeniówce. Jesli chodzi o rekrutację to do policji jest trzystopniowa: 1. Egzaminy sprawnościowe 2. Egzamin z wiedzy ( pytania dostępne w internecie głownie dot. prawa, ustawy o policji..) 3. Egzaminy psychologicznie - to jest najgorsze bo możesz dwa poprzednie zdać na 5 a na zdanie tego nei masz wpływu i nici z pracy w policji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttreee
jeśli pozywywnie przejdziesz rekrutacje. To (chyab na rok) idziesz na ulicę i chodzisz z pałka. Wysyłają Cię do szkoły policyjnej (nie pamietam na jak długo ale kilka miesięcy) a potem już praca. Też kiedyś chciałam pracować w polcji. zrezygnowałam jednak. Czasami żałuje bo dochodzeniówka bardzo mi się podoba. Z drugiej jednak strony policja wypacza psychike . Studiowałam z policjantami i znam kilku - niestety ten zawód zmienia ludzi. Na gorsze. Oczywiście napewno nie wszystkich ale wiekszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za odpowiedź. _ff_ nie masz racji, żeby zostać policjantem trzeba iść do szkoły policyjnej i odbyć służbe wojskową. Akurat to wiem. Szkoła 6 miesięcy- przynajmniej w Szczytnie. Na maturze planuje zdawać wos więc to chyba dobrze jeśli chce isć w tym kierunku. I znalazłam fajną szkołe, tylko nie wiem czy po niej można iśc do POLICJI. http://www.uczelnie.pl/?p=1794,20512,1 Doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×