Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dusti333

posredniak-pytanie pilne!

Polecane posty

Gość dusti333

jakis czas temu zapisalam sie do posredniaka,w sumie po to tylko by miec ubezpieczenie,wczoraj dostalam telegram od nich ze mam sie za pare dni zglosic w sprawie oferty pracy...i tu mam pytanie,czy moge odmowic(chce wkrotce wyjechac do innego miasta i tam szukac pracy),podajac powod,jakie konsekwencje poniose odrzucajac oferte i czy musze przyjac oferte?czy musze sie wogole stawic w tym terminie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusti333
pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusti333
i tak nie chce tu zostac ,ale nie wiem czy powiedziec im wprost ze za jakis czas wyjezdzam czy podac inny powod odrzucajac oferte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusti333
dobrze czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrata statusu bezrobotnego Starosta, z zastrzeżeniem art. 75 ust. 3, pozbawia statusu bezrobotnego osobę, która: przestanie spełniać warunki statusu bezrobotnego, o których mowa w art. 2 ust. 1 pkt 2 powołanej wyżej ustawy Odmówi bez uzasadnionej przyczyny, przyjęcia propozycji odpowiedniego zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej, wykonywania prac społecznie użytecznych, interwencyjnych lub robót publicznych albo udziału w szkoleniu, stażu, przygotowaniu zawodowym w miejscu pracy (na okres 90 dni), (art.33 ust.4 pkt 3 ustawy). Nie stawiła się w powiatowym urzędzie pracy w wyznaczonym terminie i nie powiadomiła w okresie do 7 dni o uzasadnionej przyczynie tego niestawiennictwa (na okres 3 miesięcy od dnia niestawienia się w powiatowym urzędzie pracy), (art.33 ust.4 pkt 4 ustawy). Nie stawiła się we właściwym dla nowego miejsca zamieszkania powiatowym urzędzie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusti333
tak,telegram:) dzieki,czyli moge jedynie stracic status bezrobotnego?co wiaze sie z ubezpieczeniem...kiedys bylo ze 3 razy mozna bylo odmowic,a teraz raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×