Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antonina_zwana_tośka

co ubrac na pierwsze spotkanie w realu?

Polecane posty

Gość antonina_zwana_tośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
mam maly albo ogromny problem,Dosc dawno temu poznalam w necie faceta.Piszemy i rozmawiamy jakbysmy znali sie 10 lat.To bustronna sympatia jednak oboje caly ten czas unikalismy erotycznych podtekstow,by nie popsuc przyjazni.Niebawem wybieram sie w jego strony i mamy zaplanowane spotkanie.Facet jest swietnym kumplem ale tez godnym uwagi mezczyzna.Chcialabym zrobic na nim bbbb dobre wrazenie:)jak>??pomozecie?? myslalam o jeansach,czarnych szpilkach,czarnym topie z dekoltem ozdobionym paroma cekinkami..nie jakas tandeta:):Pna to zakiecik i torebka....do tego mam fajne kolczyki.Moze macie lepsze pomysly.Czy jeansy to dobry pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie:) myślę ze dżinsy będą w porządku na luzie a zarazem w tej oprawie elegancko. a jakiego koloru żakiet? bo torebka chyba czarna? żakiet też? a ps. nie przesadź z makijażem:) ja zawsze przesadzam bo chce jak najlepiej a to niestety nie ma nic wspólnego z ilością i żałuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie
hm..ja radze ubrac sie w zgodzie z wlasnym stylem zycia - jesli lubisz szpilki - ubierz je..jesli lubisz plaskie buty - to ubierz plaskie..zeby zrobic dobre wrazenie trzeba zwyczajnie byc soba..moze wystarczy odrobinka elegancji - perfumy..ladny makijaz..dzinsy tez sa eleganckie..jakis drobiazg - moze torebeczka-blyskotka? Pozdrawaim Ps no i nie zapomnij o usmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
hej,dzieki za odpowiedz.Zakiet mam z czarnego zamszu.to raczej skora o kroju marynarki,z takim eleganckim wykonczeniem.kolczyki dlugie czarne oczka ze zlotym,wiec dokupie pare cienkich zlotych bransoletek zeby nie wygladac jak czarna wdowa.Makijaz,...hm...maluje oko raczej na ciemne kolory.....wydaje mi sie ,te tylko w ten sposob ladnie je eksponuje ... fatalnie sie czuje i wygladam w pastelach,Usta blyszczyk w kolorze koralowo-brzoskwiniowym....ale mam dylemat:) ale wiecie jak to jest...zauroczylam sie troche i choc jestem realistka,,,w duchu marze o czyms wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
usmiech tak:)jak go zobacze to chyba oszaleje z radosci:)przezylam kilka wirtulanych spotkn:)wszytskie byly udane ale to ma byc wyjatkowe:)jest 6 lat starszy i raczej juz powazny z niego gosc,wiec musze sie zachowac jak kobieta i wygladac jak kobieta;)nie chce przegiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
perfumy...tak:)damski odpowiednik jego ulubionych givenchy -very irresistible:)juz czekaja...kiedys uzylam na pierwsza randke pure poison diora bo bylam zakochana w tym zapachu:)ale chyba to za ciezki zapach dla meskiego nosa na pierwszy raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkova
postaw na kobiecosc, antonina. ten zestaw ktory sobie wymyslilas wydaje sie byc ok, najlepiej ubrac i zapytac o zdanie jakiegos faceta - tate, brata, kuzyna,kolege, kogo tam chcesz. bedzie fajnie, ach, sama zobaczysz :) milej zabawy i owocnego "czarowania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak będzie upał
to ten żakiecik w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro kobieco....
Jeśli chcesz wyglądać bardziej kobieco to może jakaś sukienka/spódnica do kolan? Buty na obcasie i żakiecik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
nie no co Ty...jak bedzie upal jeszcze futro wrzuce na siebie...k woli wyjasnienia..wieczorami wcale za jakis czas nie bedzie goraco...a jakos nie widzi mi sie siedzenie np na ogrodku i telepanie z zimna....Wystarczajace wyjasnienie???Boze,co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
do skoro kobieco Sukienki czy spodnice zakladam bardzo wyjatkowo na okazje takie jak np wesele.wtedy czuje sie ok.na pierwszym spotkaniu bylabym skrepowana..najlepiej czuje sie w jeansach... mam zestaw nr 2:Pspodnie cczarne w kant.Bluzeczka w delikatne graficzne wzorki..sztruksowy zakiet w kolorze bezu i fajne bezowe szpilki.... ale faktycznie-czekam na brata .Jak bedzie mial dorby nastroj to mi powie w czym lepiej. Zastanawiam sie nad butami.na codzien chodze na plaskim(z racji pracy)ale na imprezy itp tylko cos na obcasie///ja mam 170cm wzrostu ,on 177...i hmm...to tez mnie zastanawia;)w sumie chyba jak bede smuklej wygladac na obcasie.to chyba sie nie obrazi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro kobieco....
To rzeczywiście nie rób z siebie przebierańca w spódnicy. Dawaj nieduży obcas, zawsze to lepiej wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
obcasy maja 6cm:P)wiec chyba tragedii nie bedzie;) ps.na drugie spotkanie jak dobrze pojdzie, wloze plaskie buciki:)o rety...stara rura a sie nerwuje jak nastolatka;)obled jakis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie
duzo tez zalezy od tego jakie miejsce spotkania wybraliscie..klub? spacer po miescie..moze spacer? a moze to i to..eh..warto to przemyslec:) jesli to ma bys niespodzianka z Jego strony to warto ubrac cos mega uniwersalnego..hm moze zabierze Cie na kolacje..a moze wybierze jakies inne romantyczne miejsce..eh faceci maja rozne pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie
dzinsy na pierwszy raz beda idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
raczej jakas mila kawiarenka lub pub ale taki,,klimatyczny,,:)nie dyskoteka:)bo chcemy porozmawiac;)spokojnie...jakis drineczek na rozluznienie..spacer jak juz,to do jakiegos innego lokalu:)...Wie,ze nie cierpie niespodzianek,wiec nie zabralby mnie na romantyczna kolacje;)chcemy na luzie skonsumowac nasza znajomosc...zreszta postaram sie wyprowadzic go w moje ulubione miejsce w jego miescie.Bede czuc sie pewniej:)tam jest wystarczajaco klimatycznie by usiasc i spokojnie pogadac:)poza tym,zeby nie bylo nudno bede ogladac zdjecia z wakacji na ktorych wlasnie przebywa...a ja tu knuje plan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
dziekuje za odpowiedzi..bo nie bylam pewna tych jeansow;)mysle,ze z drugim spotkaniem pojdzie mi bez takiego stresu:)...hihi-gorzej jak okaze sie,ze tej przyjazni nie da sie przeniesc w realny swiat:)a szkoda byloby ale cieszy mnie fakt,iz oboje twierdzimy,ze skoro tak dobrze dogadujemy sie w necie,to pewnie bedzie milo i nie biore pod uwagi zadnej innej opcji:)a co zrobic z nerwami???ja raczej z tych smialych kobiet.,,,ale czuje ,ze tym razem nie pojdzie mi tak latwo...zaraz sie czerwienie i komicznie wygladam.Do tego nie potrafie komus patrzec prosto w oczy na pierwszym spotkaniu:)moze jakis nervosol do tego zestawu:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na egzamin
brałam kalms, jest się rozluźnionym a nie otepionym... daj znac jak poszło, bo to bardzo ciekawa historia :-) josobiście mialabym wielki dylemat ze strojem, mam ich tyle, że nie miałabym pojęcia co włozyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj pamietam jak ja przeywałam
takie stresy...było kilka takich spotkan zanim trafiłam na jedno jedyne, które trwa od 3 lat czego i tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
ja spotykalam sie dluzejz dwoma facetami z netu.Jeden pojawil sie nagle...bez zadnego umowionego spotkania.zadzwonil,spytal co robie.akurat mnie nie bylo w domu i powiedzialam mu,ze czekamna kumpele tu i tu.Za 15 min sie zjawil i bylismy ze soba rok.Z drugim tez poznalam sie spontanicznie.Mialam przerwe w szkole i siedzialam ze znajomymi na kawie.Wpadl do nas,bo tez byl wolny a pozniej jakos tak wyszlo na 1,5 roku.Pozniej bylam z facetem ,ktorego na szczescie nie poznalam juz w necie.Chyba mialam jakas niechec do mezczyzn poznanych w ten sposob,choc z wieloma przyjaznie trwaja.I tego poznalam jak zrezygnowana po kolejnym zwiazku zasiadlam do komputera....i wpadlam po uszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalola...
a gdzie się w necie poznaje fajnych facetów? na randkach takich nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
do oj pamietam...opowiedzo pierwszych minutach:)jestem ciekawa... zastanawiam sie czy mam wyjsc wczesniej,czy dac mu na siebie chwile poczekac;)wlasciwie to wolalabym pierwsza...upilabym pewnie troche jakiegos alko:Pzeby sie wyluzowac;)hihichcialabym miec to juz za soba.Wlaciwie to mamy zaplanowany wspolny wypad wczesna jesienia i pewnie nasza wycieczke zrealizujemy..... ale wiadomo,ze pierwsze wrazenie najwazniejsze i chcialabym zeby ten wyjazd nie byl wymuszona obiecanka:)wiem ,wiem okropna jestem ... buty na obcasie wysokie....a na plaskim bede czuc sie jak kaczka:)i co tu zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
polalola...poznalam go na jednymz portali randkowych.Mialam tam konto odkad mam internet:)ale raczej nie bylo uzywane.bo faktycznie rzadko ktos wpada w oko albo ciezko znalezc kogos z kim od razu ma sie tak swietny kontakt.ja kiedys widzialam jego profil i wpadl mi w oko ale przeszlam obojetnie,bo nie mialam ochoty na poznawanie kogos nowego.Twierdzilam,ze taki facet i tak pewnie nie mialby ze mna do gadania;)ale po jakims czasie jak wlazlam usunac swoje konto calkowicie..zobaczylam wiadomosc od niego..i tak to sie zaczelo.Dlatego umieram z radosci,ze okazal sie super mezczyzna jesli chodzi o podejscie do zycia...wspolne tematy...poczucie humoru...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
jasne...gdybym umawiala sie z motocyklista ,to moze taK:P ale dzieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj
nie zakładaj majtek, i weź ze sobą wibrator analny, myślę, że gdy go pokażesz on będzie zafascynowany tobą jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonina_zwana_tośka
pamietaj-radzilabym puknac sie w glowe albo isc na terapie anty-internetowa bo chyba masz przesyt siedzenia na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalola...
i jak sprawy? kiedy spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×