Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa2222

przedszkolanka przedszkole niepublioczne

Polecane posty

Gość nowa2222

ile zarabia przedszkolanka w przedszkolu niepublicznym?? ile wykwalifikowana a ile studentka? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkjlk
studentow sie nie zatrudnia musisz miec mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2222
wiem ze nie zatrudnia sie na takim stanowisku, ale np jako animatora zabaw albo opiekuna- ja sama mam taka propozycje pracy a jestem na 4 roku i nie wiem ile zarzadac za pol etatu. przedszkole jest w warszawie i jest niepubliczne, a ja mam duze doswiadczenie i dosc dobre kwalifikacje, ale nie wiem jak jest z pensja... ktos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozycielki
ja zarabiam jako nauczyciel z 4 letnim stazem 1000 zl a opiekunek u nas nie ma poza tym -tyle ile moga ci dadza twoje zadania sa niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2222
ale ja pytam o przedszkola niepubliczne wiem ze moja znajome zaraz po studiach pedagogicznych zarabiaja okolo 1500-2000 zł. w podobnym przedszkulu tez w wawie. ale one pracuja na cały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2222
podbijam temat i czrkam na odp :) blagam pomozcie bo ide na rozmowe kwalifikacyjna i nie wiem co odpowiedziec gdy spytaja mnie o wynagrodzenie, tak zeby nie bylo ani za duzo ani za malo- plizzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozycielki
nie chce mi sie wierzyc by tyle przedszkolanki zarabialy bo ja tez w niepublicznym pracuje tyle ze w malym miescie a ty moze polowe tej kwoty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotttt
a kto to przedszkolanka???!!! Nauczyciel wychowania przedszkolnego jak juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupppppppppp
tyle zarabiaja... no ale ja jeszcze jestem na studiach... wiem ze czesne od jednego dziecka w tym przedszkolu to 800zl, a dzieciakow jest 45. to jakies przedszkole artystyczno-jezykowe wiec nic dziwnego ze tak drogo, ale sa i przedszkola za 1300 zl. ja myslalam o kwocie max 800 zl, ale sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozycielki
to drogie to przedzskole wiec sie juz nie dziwie -zreszta Warszawa sie rozni zarobkami-nawet poszukuja do pracy a u nas w przedszkolu bardzo ciezko znalezc prace- to podaj te 800 i daj znac jak ci poszlo a co do przedszkolanek to nie ma co sie oburzac bo wiekszosc ludzi nie uwaza nas za nauczycielki niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2222
po raz kolejny podbijam :):):) jakies nowe sugestie??? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaa35
ale masz problemy... dostaniesz tyle ile Ci zaproponują :| Nie liczy sie Twoje zdanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2222
co za głupota :/ czy dostane tyle ile mi dadza to juz moja decyzja- czy w ogole tyle bede chciala... bo jak dadza za malo to nie wezme i nie wiem czy wiesz, ale pytanie "ile pani by chciala zarabiac" jest standardowym pytaniem rekrutacyjnym... i pracodawca nie zadaje go po to, zeby sie dowiedziec jaka ma dac pensje, ale aby sprawdzic czy w ogole kandydat orientuje sie jakie sa zarobki, czy ceni swoja prace i na ile ja ceni, czy wiedzac, ze np przedzial zarobkowy waha sie w granicach 1000-1500 odpowie 1000, 800, czy 2000. to bardzo duzo o czlowieku mowi, wiec miedzy innymi temu sluza podobne pytania. a jak cie temat nie interesuje to sie nie wpierdalaj w dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa2222
a jednak udalo sie :) 800 zł netto na pół etatu :) pozdrawiam i dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inek
ja ucze ang w niepublicznym.12godz na miesiąc (wychodzi 3 godz na tydzień)=400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andie
ja w prywatnym (niepublicznym) dostałam propozycję 1.900 zł do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so_nice
Witam ja jako nauczyciel w prywatnym w wawie zarabiam 2000 na reke ale umowe mam na mniej....wydaje mi sie ze to taka srednia pensja...pracuje od 3 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpowie mi ktos jakie wybrac przedszkole zeby dziecko czulo sie tam szczesliwe i bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My podczas wyboru przedszkola dla dzieci kierowalismy sie kilkoma czynnikami- checia rozwoju dzieci i pokazania im mozliwosci, wspaniala opieka, o ktorej slyszelismy niejednokrotnie ze jest najlepsza w szczecinie oraz niewielkim grupom dzieci. Tak padło na https://www.promyk.szczecin.pl/ i jestesmy przeszczesliwi, bo wybór okazął się trafny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×