Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinapilkapoczta.onet.pl

ja byłam na ultrashape dokładnie 2 tygodnie temu

Polecane posty

Gość ewelinapilkapoczta.onet.pl

i niestety nie mam żadnych efektów. ŻADNYCH!!! robiłam zabieg na wewnętrzną stronę ud, dodam że obszar do usunięcia tłuszczu zaznaczają bardzo mały. byłam zawiedziona, kiedy zaznaczono mi takie małe kółka na nogach,wydawało mi się że format A5 jest wystarczający na jedną i na drugą nogę po wewnętrznej stronie ud. no ale trudno. pieniądze wyrzuciłam zdesperowana pragnieniem poprawienia kształtu swoich nóg i naprawdę nic się zmieniło. powiedzieli mi ze na efekt czeka się do miesiąca, ale ja już tracę nadzieję.poza tym, dieta i ćwiczenia podobno tylko wspomagają efekt, więc nie potrafię czuć się winna ze to ja coś schrzaniłam. Po zabiegu dużo chodziłam pieszo, a wieczorem robiłam przejażdzkę na rowerze.do tego-jadłam normalnie, tak jak zwykle, tyle ze słodko, bo zawsze jem słodko. Lekarka której mówiłam o swoim sposobie żywienia powiedziała zebym jadła tak jak jem i ograniczyła trochę słodycze. Ja-jedząc słodycze,nie łaczę ich z innymi rzeczami, zwłaszcza tłustymi, dlatego też szybko je spalam i wątpię w to zeby to właśnie zadecydowało o tym że nie mam efektu po zabiegu. Naprawdę, spodziewałam się innych efektów, zwłaszcza że jestem osobą szczupłą, a z tego co wiem, szczupli są nabardziej zadowoleni z ultrashape. teraz jak sobie pomyślę o tym zabiegu to chce mi się płakać.tyle pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję ci za szczerość
dziękuję ci za szczerość, wybierałam się na na ten zabieg , ale dochodziły do mnie różne takie niefajne opinie. współczuję ci , ale tez jestem wdzięczna za wypowiedź . to przestroga przed wyrzucaniem bez sensu pieniędzy. pozdrawiam cię , trzymaj sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartowna ala
cześć - a ja zrobiłam 3 zabiegu ultrashape dwa na bryczesy i jeden na wewnętrzną stronę ud i jest super - może bez rewelacji ale w sumie straciłam jakieś 4-5 cm w obwodzie - dla mnie to super bo spodnie leżą dużo lepiej a nic nie bolało i miło było może mam fart ale na mnie działa pozdrawiam ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile taka przyjemność kosztuje
??? Już nie mam pomysłu co zrobić z udami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jafa
ja próbowałam Ultrashape 2 razy i straciłam w każdym udzie po 1,5-2 cm, a obecnie zakończyłam serie najnowszego zabiegu na ryknu Lipo Kontour i jestem bardziej zadowolona , bo zgubiłam następne 3 cm i mam jeszcze czekać miesiąc na pełny efekt. Plusem Ultrashape jest to że nie trzeba czesto chodzić na zabiegi, bo na Lipo Kontour trzeba chodzić raz w tygodniu przez 9 tyg, no ale chyba warto bo organizm potrzebuje czasu żeby spalić tłuszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krata
Wykupiłam pakiet łączony zabiegów ultrashape i ultarcontour w Centrum Laseroterapii, po tym jak będą na wizycie w innej klinice chcąc poddac sie zabiegu inwazyjnemu laserem zostałam odstraszona przez lekarza powikłaniami, a jestem z tych co boja sie bólu, zdecydowałam sie za namowa koleżanki na ultrashape która straciła 4 cm w obwodzie brzucha i efekt juz utrzymuje sie dwa lata,fakt cała kuracja trwa dosyc długo bo zaczęlam ją 3 miesiące temu ale efekty sa zdumiewajace mam 8 cm mniej i nie mam zwisającego brzucha , aby poprawic kondycję mojej skóry , pani która mi robi.ła zabieg zaproponowała zabieg na brzuch z duzym rabatem kŧóry ma wpłynąc na uelastycznienie mojej skóry - titan, w gabinecie zostałam przyjęta super więc nie mam pobaw co do powodzenia innych zabiegów, pozatym są juz tyle lat na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakita
ja tż bylam na ultrashape w Elite , jestem tez zadowolona , dosyc miałam juz opon zwisających na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 223
hej a ja byłam w kształtosferze - łączą ultrashape z velsmooth - to podobno dobry pakiet bo obydwie maszyny są z izraela i firmy współpracują (może to ściema ale?). efekt jest ale nie taki jak się spodziewałam chciałabym z 8-9 cm a jest z 5 - to też coś (faktem jest że babka mówiła że będzie do 6 cm - więc ok tyle że człowiek zawsze ma nadzieje że u niego będzie lepiej) w ubiegłym tygodniu skończyłam 3 zabiegi - podobno na pełen efekt powinnam jeszcze poczekać ze 3 tygodnie - zobaczymy znalazł ich mój facet w... playboyu - dziwne miejsce na reklamę takich zabiegów – widać biznes dobrze idzie bo taki plejboj to sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniaczka098
Ja byłam na ulta shape 3 miesiace temu i nic/ Teraz spróbuję lipolizę laserowa z odsysaniem. Czytałam, ze po tym zabiegu efekt jest zawsze, widać swój tłuszcz w słoiku. Mam nadzieję, zę będe zadowolona, bo jestem zdesperowana. Tyle kasy wydałam na ultra shape i nic. Czuje się naiwniaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodko gorzko laserowo
faktycznie tak działa (przynajmniej smartlipo) widziałam odessany tłuszcz. Tylko 2 rady - mały i równy obszar zabiegu - są jakieś ograniczenia w ilości znieczulenia jakie mogą podać (nie wiem jakie bo dziurawili mnie igłą ze 20 razy) i jak obszar jest duży to końcówka jest fatalna (chyba że narkoza jak kto lubi i się nie boi) - oczywiście okazało się, że to moja wina bo to ja powiedziałam gdzie chcę tylko czemu nie powiedzieli że chcę za dużo??? no i równy obszar ja robiłam uda górę i bok - tłuszczu sporo ubyło ale zostały górki i dołki - fajnie to nie wygląda -- podobno jakby było tylko góra albo tylko bok to byłoby lepiej. A podobno najlepiej to nie odsysać - tylko że wtedy efekt jest porównywalny z ultrashape - jedni się cieszą inni płaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniaczka098
cześć - z tym ultrashape to nie tak - działa tylko efekty pojawiają się dosyć późno - ale w efekcie mam jakieś 2 cm mniej - mało ale więcej nie obiecywali tyle że późno - ale chyba jeszcze raz zaryzykuję - mam w katowicach to przynajmniej nie muszę jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pupcia z Wawy
Za chwile Elite będzie wychwalac na nowo nowy ultrashape ... Który zapewne tak samo nie działa jak ten stary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro pupcia
Przeczytałam te wpisy i rzeczywiście pochwalne hymny łączą się z elite ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro pupcia
Niesmaczne błe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandySunnySandy
Podobno ultrashape nie ma fda (amerykańskiego certyfikatu o skuteczności i bezpieczeństwie) a ma to velashape z iq medica. Same wybierajcie czy klinika z prawdziwego zdarzenia czy gabinet kosmetyczny z niewiadomo jakimi aspiracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×