Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość machine25

wypowiedz kobiety o obrzezaniu warto przeczytać

Polecane posty

Gość robcio20
Ja z kolei polecam obrzezanie czesciowe. Sam wprawdzie nie jestem obrzezany, ale od urodzenia mam krotki napletek ktory sam zsuwa sie ponizej zoledzi i w efekcie wyglada jakbym byl wlasnie czesciowo obrzezany. wg klasyfikacji penisow (foresin coverage index to jest typ CI 3) Kobiety z ktorymi mialem kontakt i moja obecna dziewczyna byly zawsze mile zaskoczone wygladem mojego penisa. Jest czysty i jak twierdza estetyczny. Z kolei ten krotki napletek pozwala na dodatkowe pieszczoty a mnie na masturbacje, poza tym stanowi pewne niezbedne zabezpieczenie zoledzi. Temat obrzezania byl juz na tym forum poruszany i z wypowiedzi dziewczyn wynika, ze wlasnie wersja CI 3 najbardziej im sie podobala. Faktem jest, ze decydujac sie na taka czy inna wersje obrzezania trzeba udac sie do dobrego specjalisty aby uniknac brzydkich blizn lub innych niedorobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaulllla
moj chlopak tez ma takiego penisa z krotkim napletkiem i uwazam ze jest duzo bardziej estetyczny od takiego calkiem obrzezanego. We wzwodzie napletek wcale mu sie nie rozciaga gladko na trzonie tylko czesc jest w postaci faldu pod zoledzia i przynosi mi odlotowe uczucia podczas stosunku. Czuje jego naprezona zoledz a ponizej ten waleczek. szalenie to wzmaga doznania erotyczne. Jestem absolutnie za obrzezaniem z wiadomych wzgledow ale nie pelnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbvc
e tam, czesciowe. mowisz ze poczesciowym mozesz walic konia? ja nie moge,mam czesciowe ale tak "mocne" ze nie ma szans abym w czasie erekcji mial jakakolwiek skore na zoledziu, wyglada wtedy jak 100% oberzezany. ale zle sie prezentuje w spoczynku, wtedy i tak napletek schodzi z niego i zostaje odkryty grzyb, a fald skory zostaje i nie wyglada to dobrze. co do obrzezania i seksu to sa kobiety ktore nie lubia czesciowego, naplet troche zmniejsza uczucie tarcia. nie ma to wiekszego znaczenia jak facet ma pale grubas jak butelka, ale jak ma chudszego jak ja (12cm obwod) to obrzezanie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robcio20
to ciekawe z tym twoim napletem. moj we wzwodzie daje sie naciagnac mniej wiecej do polowy zoledzi. W spoczynku rzeczywiscie sam schodzi ponizej i odkrywa zoladz, ale moim dziewczynom sie to podobalo i podoba. zreszta widzialem sporo facetow z takimi jak ja i chyba nie jest to jakis szczegolny wyjatek, zreszta dla dziewczyn najwazniejsze jest chyba zeby glowka byla na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna ja
pozwolisz, że usiądę sobie koło Ciebie? :) przynajmniej w jednym temacie jesteśmy bezpieczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Tak. Poczytaj nam Torę, proszę. Tylko pomiń przydługie opisy, proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna ja
Dobrze :) Torah. Koniec :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Mamami mówiła, że to jest bardzo ciekawe, ale nie mówiła, że aż tak. Jesteś dobrą siostrą. Dobrze, że Cię wyjęliśmy ze studni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna ja
Gdyby tate nie poszedł po sąsiada, to sami byście nie dali rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jude do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Musieliśmy zastawić mojego chomika w lombardzie żeby opłacić sąsiada.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeorz69
Ja mam właśnie wyznaczony termin obrzezania całkowitego i nie moge się tego doczekać , robię to ze względów estetycznych i higienych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×