Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaa..19

Zniszczone WłOSY

Polecane posty

Gość aniaa..19

mam spalone wlosy prostaonica i rozjasnianiem... jak mozna je uratowac pomijajac roznie szampony i odzywki bo tego juz probowalam... a obciecie ich nie widzi mi sie za bardzo ;/ prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
nikt mi nic nie poradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez*
ja mam to samo i rowniez prosze o rady🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realid 3 razy dziennie
przez 3 miesiace + odzywka WAX 2 razy w tygodniu na co najmniej pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realid 3 razy dziennie
REVALID mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
kurcze dzis jak spojrzalam na swoje wlosy to sie zalamalam.. ale sama jestem sobie winna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ktos wspominal polecam ci odzywke henna treatment wax-dostepna w aptekach i na allegro, dobre sa rowniez odzywki z kallosa. przede wszystkim odstaw prostownice..kup jakies witmaniny i jedz duzo owocow i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
prostownicy nie uzywam od 2 miesiecy ale i tak mam dosc swoich wlosow, dzieki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.moja kolezanka to samo miala.i niestety,musiala choc troche sciac wlosy bo inaczej by sie nie odbudowaly....te zniszczone konce ( a napewno je masz)juz sie nie odbuduja,zetnij choc troche,im beda lzejsze tym lepiej teraz....myla wlosy szamponami wzmacniajacymi bo jej dodatkowo od prostownicy zaczely wypadac,np.ze szkrzypem radical i taki z tanszych eva natura potrojna sila ziol....i odzywki uzywala po kazdym myciu ale zostawiala je na wlosach dluzej,owijala to folia i pod recznik i potem splukiwala.odzywki byly do wlosow suchych i zniszczonych.tak polecila jej fryzjerka .brala tez capivit a+e hydrocontrol ale mysle ze to bardziej na skore,ale moze i na wlosy pomoglo.moze nie ma teraz naprawde ladnych wlosow ale sa o wiele lepsze niz przed tymi zabiegami...bo miala takie siano i wogole nieciekawe....takze radze ci chociaz troszke skrocic ,odrosna przeciez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
no to jutro wybiram sie do fryziera... na sciecie ;/ ale ja kocham dlugie wloski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjaśniam włoosy
prostuję lub suszę na szczotkę od lat..... mam takie do połowy pleców..... mój patent, to przede wszystkinm dobry naturalny szampon (najlepszy jaki w życiu miałam to Alepia 7 olei- drogi i trudno dostępny- ale REWELACYJNY) do tego kupne maseczki na łatwe rozczesywanie, ostatnio mam Lavera Hair seria z mango, ale placenta z kallosa, też była niczego sobie.... a raz w tygodniu obowiązkowo maska z jakiegoś dobrego oleju- mnie najlepiej robi zimnotłoczony kokosowy i jojoba czasem rycynowy (ale on przyciemnia)- natłuszczam włosy i chodzę tak długo jak się da- albo śpię całą noc w czepku..... do tego suplementy- rewelacyjny jest moim zdaniem olej lniany ze skrzypem z Oleofarmu- włosy i paznokcie pięknieją po nim w oczach..... na połysk dobra jest płukanka z octu jabłkowego bio, a jak włoski się przetłuszczają to z siemienia lnianego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ale nie musisz nie wiadomo ile scinac,,,,zapytaj fryzjerke ile potrzeba,czasem wystarczy troche podciacja teraz mam krotkie wlosy ale jakbym miala dlugie i byloby mi szkoda to obcialbym jak najmniej,wiec zapytaj fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze moja kolezanka nie uzywala produktow z salonow fryzjerskich tylko takie zwykle,tansze,bo szkoda jej bylo pieniedzy i nie wierzyla ze drozsze beda lepsze....ja nie mam zdania na ten temat.mialam kiedys szmpon z salonu ktory mial rzekomo wzmocnic i odbudowac wlosy,niestety nie wyszlo chociaz bardzo dlugo uzywalam.a wystarczyl zwykly szampon ze skrzypu i bylo lkepiej.ale zmeczyla mnie pielegnacja dlugich wlosow ktor im dluzsze byly tym ich wiecej wypadalo dlatego teraz mam krotkie i jak narazie dobrze mi z tym.podcinam jak tylko fryzura traci ksztalt.ale jak sie bardziej zregeneruja to zapuszcze troszke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowod osobisty
olejek rycynowy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
dziekuje Wam za rady, kurcze bede musiala obciac.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka nr 100
Mnie na suche rozjaśniane włosy pomaga maseczka minutowa Garniera ta wygładzająca (w zielono-pomarańczowym okrągłym opakowaniu). Pięknie pachnie morelami, ma konsystencję masełka a włosy po niej jak marzenie. Rozjaśniam włosy na blond od 10 latr i tylko szampony i odżywki Garniera mi pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również rozjaśniam i prostuje włosy polecam krem mleczny przeznaczony do włosów rozjaśnianych i osłabionych... moja fryzjerka zamówiła go dla mnie w hurtowni fryzjerskiej, za 275 ml zaplacilam jedynie 11zł i jest naprawde rewelacyjny oczywiście podcinam je dość często (ale tylko końcówki) i od czasu do czasu używam jedwabiu do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
jedwab mozna kupić w salonach fryzjerskich za około 9zł ,mała buteleczka ale bardzo wydajna :) ja po nim jakichś specjalnych efektów nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
jedwab nic nie pomaga, sama go uzywam i nie widze efektow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
dziekuje bardzo za podanie topicu, interesujaca rada, na pewno wyprobuje, dziekuje bardzo ;* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Napiszę ,bo mam ten sam problem co ty rozjasniam włosy ,ale nie na całosci tylko pasemka robię z naturalnymi i mam tez bardzo suche i zniczone włosy łamą mi sie i wypadają powycinały sie .Zapisałam sie do fryzjera na saunę na włosy chodzę raz w tygodniu miną miesiac ,a jest poprawa włosy nie plącza sie i nie sa matowe .Dodatkowo kup sobie profesionalną odżywkę loreal Absolut repair i nałóz na włosy na 30 minut i zawiń głowe recznikiem potem zmyj .Rewelacja polecam .Przesyłam link do odżywki http://www.allegro.pl/item221583552_l_oreal_maska_absolut_repair_500_ml_hit_loreal_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja mam szampon i odzywkę( dziewczyna przede mną pisała o masce :) ) i sobię chwalę Loreala Absolut repair, włosy sa miękkie i zdecydowanie lepiej wyglądają niż po innych szamponach, włosy sa jakby mniej puszące się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa..19
po jakim czasie widac efekty jesli chodzi o krem nivea??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rggfds
na efekty tzreab troche czekac ale przed kazdymmyciem na kilka godizn zoltko z jajka nafta i olejek rycynowy do tego wax po umyciu i cos do łykania na pewno ozdrowieja !! tylko daj im czas!L:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×