Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VitaVita

Co na wesele oraz poprawiny zamiast sukienki?

Polecane posty

Gość VitaVita

Mam wesele i ide tez na poprawiny. NIe przepadam za noszeniem sukienek ani spodniczek, gosety tez odpadają. W związku z tym co mogę stylowego zalozyc? chodzi mi o gore jak idol. Jakie dodatki? Moze macie jakies propozycje na zdjeciach? Niemam koncepcji jak sie ubrac a to juz w tą sobote :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
A dodam ze mam 21lat jestem sredniej wysokosci i niejestem szczupla ani gruba. Ma zgrabne nnogi idosc chude ramiona. :) Nie garnitur odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VitaVita
czy rzeczywiscie wszystkie chodzą w sukienkach i spodnicach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka0000
Nie wszystkie! na wesele w sierpniu wybieram sie wlasnie na przekor weselnym modom nie w sukience. Uznalam ze chce sie czuc swobodnie, wygodnie, zwiewnie, jak na lato przystalo. Ide w spodniczce jasnej dlugosc tuz za kolano i do tego w brązowej bluzce z krotkim rekawem marszczonej na brzuchu z nietypowym dekoltem, zakladam perelki, eleganckie buty brazowe, torebke i bede sie wspaniale bawic i tanczyc do rana :) obserwujac moje grono kolezanek i znajomych - kobiet ledwo po dwudziestce i znajomych widze ze coraz czesciej wybieramy wlasnie takie stroje - zwiewne sukienki albo spodnice + bluzki i eleganckie dodatki. No chyba ze któraś jest świadkową, należy do bliskiej rodziny albo wie ze idzie na wystawne, balowe wesele. Wtedy króluje jednak szyk, wytworność, balowe kreacje. Szalonej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×