Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lenk

....

Polecane posty

hej dziewczyny. mam problem... uprawialam z chlopakiem petting...i dotykal mnie penisiem w intymnym miejscu...wytrysku nie mial, a co do `soczku` to nie wiem.. bylo to w ostatni dzien nieplodny,ale slyszalam ze plemniki moga przezyc 5 dni.po kilku dniach mialam rozowe plamienie (2 razy sie zdarzylo). przez caly miesiac boliu mnie strasznie kregosłup i chodze czeto sikac. lekarz powiedzial mi ze moja macica jest inaczej ulozona niz inne-skierowana jest w doł... i dlatego martwia mnie te bole kregosłupa.zawsze tydzien przed okresem mialam takie bóle a teraz mam praktycznie przez caly miesiac... boje sie... pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to było wiecej niz 2 tygodnie temu to po prostu zrób test ciązowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm boje się troche tego testu.... ale jak myslisz, moge byc w ciazy?? wogole jest taka mozliwosc skoro nie bylo wytrysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowawczy
różnie to bywa. Zrób test i będziesz wiedziała co i jak. Po co ci ta niepewność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. skoro tak radzicie to tak zrobie... tylko ze nic a nic mnie nie uspokoilyscie a ja sie na prawde deberwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowawczy
wiadomo ze sie denerwujesz, ale czego oczekujesz że ci napiszemy "nie nie jesteś w ciąży" czy coś takiego??? Tego ci na odległość nikt nie powie. Zrób jak radzimy i będziesz wiedzieć co i jak. Wmawianie sobie że czegoś nie ma wcale nie sprawi że sie tak stanie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowawczy
twoje problemy mogą wynikac z innego powodu niz ciąża. Jeżeli test wyjdzie negatywny dla pewności możesz zrobić Betę i jeżeli nadal nic nie będzie pójść do lekarza bo bóle mogą mieć inne podłoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialam zeby to co napisalam zabrzmialo niegrzecznie ;( dziekuje za opinie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowawczy
a kto mówi że zabrzmiało niegrzecznie?? Spokojnie -poprostu takiego zapewnienia o braku ciąży nikt ci nie da bo nie wiadomo co sie dzieje w twoim organizmie. Sama musisz to sprawdzić i skonsultować z lekarzem. Innej rady nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob poprostu test, nikt ci tu nie odpowie na takie pytanie. jak to sie mozna bac testu, zrobisz i wiesz na czym stoisz a nie zadreczasz sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja nie oczekiwalam konkretnej odpowiedzi hehe bo wioem ze tego tak z opisu to nikt nie wie-nawet ja. chcialam tylko wiedziec czy przez takie `nic` tez sie zachodzi w ciaze. inne pary prawiajanormalny sex i nie zachodza a przez taka drobnostke moza... tylko tyle chcialam wiedziec :) jutro zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenk malo prawdopodobne aczkolwiek mozna. nigdy nie wadomo co nam sie moze przytrafic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to masz racje ze nigdy nic nie wiadomo :( okres mam dostac 20 sierpnia.. za 7 dni ;) jutro wam napisze jaki jest wynik ;) trzymajcie kciuki zebym nie byla w ciazy, za mloda jestem (19lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowawczy
lenk zrobilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was dziewczyny ale wyjechalam na kilka dni i nie mialam dostepu do internetu :( dzis dostalam okres. w prawdzie dwa dni przed planowanym przyjsciem ale jest :) i to jest najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedze i zastanawiam sie nad zyciem... nad jego sensem... nad ludzmi ktorzy potrafia zburzyc spokoj drugiego czlowieka... ale mam depresje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriously
mnie tez czasem lapie taka depresja....ale wiesz co lenk, zamartwianie sie chyba nic nie da! :) Trzymajmy sie jakos...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci seriously :) musze jakos dac rade bo moja slaba psycha nie wytrzyma tego :( pozdrawiam was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×