Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Co o tym sądzicie?

Polecane posty

po prawie rocznej przerwie ostatnio pogodzilam sie z byłym ,bylismy caly tydzien razem sex itd... - było to moją inicjatywą Jednak potem poszlam z kumplami na piwo i On sie obrazil zrobil scene zazdrosci po czym wczoraj oznajmil mi ze spotkal sie na spacerze z nowa poznaną panienką ! :-(( znam go i wiemze robi to aby sie odgryzc za tamto moje wyjscie !!! Tylko ze ja bylam z moja paczką a on z tą laską sama na sam ... nie wiem co mam o tym myślec ....wciąz go kocham..... co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko u facetow
nie znam sie na takich bezsensownych gierkach damsko-meskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez mowisz
że go znasz ... więc jaki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie życze sobie takich kretyńskich komentarzy !!! natomiast będe wdzięczna za mądre posty i rady naprawde poziom Wasz jest żenujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam go owszem Ale zdenewrowwało mnie to ze poszedl na randke poniewaz ja nie chodzilam ostatnio a poza tym jestem o Niego zazdrosna :-( nie wiem jak mam teraz postąpic .Poza tym napisal mi jeszcze wczoraj na noc ze cytuje : Sama robisz sobie żle nie oddzywając się do mnie !!! sama nie wiem co o tym myślec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie Basia przyprawia
jakis malo dojrzaly ten koles teraz ty masz za nim latac? no bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madre osoby nie maja
takich debilnych problemow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ??? zero dojrzałości w Nim jest !!! i beszczelnie zwala winę na mnie !!! nieraz mam go juz po prostu dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomee
jego zachowanie wydaje mi malo dorosle (mowiac delikatnie) zastanawia mnie jednak fakt czy powiedzialas mu ze idziesz, gdzie i z kim, bo w sumie mogl to roznie odebrac :) a tak wogole pon ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty jestes taka
mądra, znasz go dobrze więc nie śmiemy się odzywać Mądrość od ciebie aż bije :( 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wtedy mu nie powiedzialam że z nimi ide :-( ajj widze ze nikt z Was nie umie podejsc jakos poważnie do moich problemów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby problemy byly powazne
to i podejscie do nich tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tutaj jeszcze ktoś rozsądny kto by mi coś poradził w tym temacie ?? ktos doświadczony z facetami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jedyna najrozsadniejsza
i najmadrzejsza sie ostalas... to radz sobie sama 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu z nim po prostu nie porozmawiasz, zamiast pytac na forum? zapytaj go, jak widzi Wasz zwiazek i tyle, bo takie opowiesci, ze poszlas z kumplami na piwo a on z inna laska, bo sie obrazil, to sorry, ale to nie wyglada na dojrzaly zwiazek, ale na przedzial 11-13 lat dzieciaczkow, ktorzy bawia sie w love :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie twierdzę iż pozjadalam wszystkie rozumy WREĆZ PRZECIWNIE ! przyznaje sie do własnej ułomnosci i niewidzy ,jestem tylko człowiekiem,w tym wypadku zakochaną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwalasz się tak traktować
to on korzysta. proste. dziwnie dziewczyny wybieracie - tylku fantastycznych facetów na swiecie, a wy zyjecie z takimi szczylami niedojrzałymi ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwalasz się tak traktować
laska - to jest TWÓJ wybór - do kogo masz pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem wobec Niego w porżądku ,taka idealna dziewczyna , nigdy go nie zdradzilam ,bylam wierna jak pies ! zawsze kierowalam się zasadą DAWAC MIŁOSC NIZ JĄ BRAC , ale on wieczny kobieciarz i zawsze jak były jakieś kłótnie to to bylo jego bronią ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwalasz się tak traktować
no właśnie!! ajesz wszystko co chce a co masz w zamian? ZERO:O poszukaj kogoś kto NAPRAWDĘ zasługuje na ciebie a nie płaczesz - nie warto poboli poboli i przesatnie, coś wiem o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saja
Cameron22, z Twojej wypowiedzi wynika, że to Tobie zależało na odnowieniu znajomości z ex- chłopakiem(po rocznej przerwie). Tydzień bycia razem to też Twoja inicjatywa. Uważam,że wychodząc ze swoją ,,paczką",nie informując o tym swojego byłego,mogłaś spowodować,że poczuł się jak zabawka.A oswiadczenie, ze spotkał swoja byłą laskę, wcale nie musi oznaczać, że naprawdę tak było(chęć odegrania się na Tobie).Myślę, ze powinniście jak najszybciej, szczerze porozmawiać o Waszym związku: czy naprawdę chcecie być razem,ustalić pewne granice,których nie będziecie oboje przekraczać, a przede wszystkim musicie sobie UFAĆ- to podstawa każdego związku. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie spotkał się ze swoją byłą tylko z calkiem inną kobietą ,nowo poznaną ... no dzis wykarze inicjatywę spotkania sie z Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×