Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

WYGŁADZAJĄCE MLECZKO DO WŁOSÓW FRUCTIS

Polecane posty

Gość marceliona

hej,moja siostra wlasnie sobie takie kupila,w opakowaniu z pompka.ja mam krotkie wlosy wiec nie bardzo sie znam,ale moze wy wiecie ile ona tego ma wziac,ma wlosy do ramion cale wycieniowane,ile razy pompka ma nabrac?raz wystarczy?bo znajac ją nabierze albo za malo albo za duzo i wyj**ie ten produkt do kosza bo stwierdzi ze jest nic nie wart.dlatego pytam was i jej powiem wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez je mam - nakładaj baaardzo ostroznie bo pozniej włosy robia sie jakies takie...klejące? lepiej nakładać po troszku, bo to pic na wode ze mleczko nie obciąza włosów..:/ a co do samego działania ...hmm spodziewalam się lepszego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
u mnie w ogóle nie podziałał po paru użyciach wywaliłam go do kosza, gdzie od początku było jego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
dzieki ;) moja siostra na suche ciapa by kladla,dobrze ze ktos napisal ze na mokre....ogolnie mowiac pewnie nie ma idealnych produktow ktore spelnia kazde oczekiwanie no ale trzeba probowac ;)ktos na forum napisal ze krem nivea to dobra odzywak do wlosow.moja siora wyprobowala no i nie mogla domyc po tym wlosow...bleee.e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×