Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naleczowianka

wciaz mu staje

Polecane posty

Gość naleczowianka

Pytanie do was mezczyzni..czy wy tez tak macie ze gdy widzicie swoja dziewczyne to jestescie cali podnieceni? na sam widok jej nawet nie w stroju kompielowym lecz w normalnych ubraniach staje wam?czy to juz jakies chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu staje, gdy siadam mu na kolanach itp, ale to przeważnie po kilku dniowym celibacie;) Wiem, ze jest bardzo \'stawający\' ten jego Wacek.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heblara a ty skad to wiesz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia :classic_cool: kilka lat temu jak szlam gdzies z cala paczka to mozna bylo takie cosik zaobserwowac ....a wogole bo to raz sie zdarzylo ze na moj widok kolesiowi stanal :classic_cool: ale to byly dawne czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbczaa
tez tak mialem ale w wieku 15 latek, teraz majac 27 na szczescie nie staje mi od powiewu wiatru.choc zdarza sie czasem jak jestem gdzies z laska i czuje co bedziemy zaraz robic, albo na co mam ochtoe po powrocie do domu, juz mi staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tam gówniarzami nie jesteśmy, a jemu staje chyba po przywitaniu :P:P:P spoko wg mnie wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mojemu nie staje
i jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdyka józka
a mi od 1 do 1 nie staje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeruzhwrjk
A, mnie staje zawsze.I zal mi tych co im nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na misia tak dzialam ze na moj widok mu stoi....potem przy rozmowie mu spodnie rozsadza...a kiedy wyjme ze spodni sprzecik to sie okazuje ze jet caly mokrutki od wydzieliny przedejakuacyjnej....potem to juz tylko eksplozja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 22 lata....
i mi staje na sam widok:P czasem troche to krępujące(autobus):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemu bylemu
stawal nawet jak zajrzal mi w dekolt ja mialam 26 a on 30 to chyba nie tylko gowniarzom staje od wiatru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wam nie powiem
w takim razie moj maz mapo 7 latach zwiazku nadal zachowuje sie jak nastolatek :D:D:D czasem zastanawiam sie czy to jeszcze normalne :D niewazne czy stroj kapielowy, czy koszulka czy np dzinsy. jak kladziemy sie spac to zawsze mnie "zaczepia" nawet jesli mam na sobie pizame i skarpetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbcx
glupoty opowiadacie. myslicie ze faceta staje bo zalozycie stroj kapielowy albo pokaziecie cycek? puknijcie sie w leb. mi tez moze stanac i potem usmiechne sie do laski a ona mysli ze to dzieki temu ze na nia patrze, nieprawda ale ona sie czuje przez to lepiej. dalej sobie wmawiajcie ze jestescie takie zajebiste, ale jak sie jest starszym to facetowi nie staje na sam widok swojej laski, trzeba cos zrobic. pewnie sa wyjatki ale nie portzerdzaja reguly, faceta nie staje "od tak sobie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizame i skarpetki
gdyby moja partnerka spała w piżamie i skarpetkach nie była by moja partnerką. co za drewno z ciebie w łóżku. wyrazy współczucia dla partnera, pewnie juz znalazł kochankę i nie jest to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys...
spotkalam sie z gosciem,ktorego poznalam w necie...znalismy sie juz wirtualnie rok...w trakcie spotkania on mi rzuca hasło:to moze ja juz pojade bo to sie moze zle skonczyc...ja:?!??! a on wział moja reke i polozyl na swoim rozporku...ups :) o zgrozo..on 25 lat ja 34 !!!! (faktycznie to moglo sie zle skonczyc jakby pękłmu pod naporem rozporek hihhihi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizame i skarpetki
my śpimy nago i nie wyobrażam sobie inaczej. a spanie w piżamie i skarpetkach... no sory to porażka i świadczy o temperamencie tej kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się w piżamie
to jakaś porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze kto
powiedzial ze pizama musi byc brzydka?? po drugie przeciez nie spi sie w zimowym kombinezonie itp:( i tak spicie w pizamach i tak a wielce na kafe zgrywacje seks bomby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie
ale to wasze laski a na widok obcej!!! albo jak pisze "ja kiedys" ? dlaczego wam staje? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbsa
moja laska spi w obcislym bialym podkoszulku, lekko przezroczystym (fanie suty widac :) ) i w majteczkach, prawie stringach. to rozumiem :D ale jak slysze np. jak kumpel narzeka ze jego panna spi uwaga w : podkoszulku, majtach, spodniach dlugich od pizamy ,w bluzie z dlugim rekawem to az widze lzy w jego oczach jak o tym mowi. dodam, ze temperamentu w lozku tez prawie nie ma, wiec w jej przypadku ubior i ochota na seks mowia dobitnie. aha - dodam ze ona spi tak latem, teraz tez. rozumiem aby pod namiotem sie cieplej ubrac, ale po hooy pizama? od tego ma sie koldre aby bylo cieplo (i parnerke do rozgrzania:)). ja sam spie tylko w bokserkach i moja laska tez to uwielbia (czasem nago rzecz jasna). skrytym pizamom mowimy NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie ze pizama jest ok !!!!!!!!!!! Satynowa, lekko opinająca ciało, zmysłowy kolor.....tylko dla facetow z wyobraznią!! A tym bez wyobrazni ktorzy wola kobiete naga w łozku wspulczuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale się nie dziwię że młodemu staje pełen życia jądra pełne przysadka dobrze działa ja po 45 i jeszcze gra jak widzę zdrową laskę a moja partnerka jak błyśnie biustem lub zakręci dupką a często niema majtek a jest zgrabna to wzwód na 102 i już mały by chciał posmakować soków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieraz wystarczy pomyśleć o seksie i też staje, to wszystko jest w głowie, w muzgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×