Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chorobliwy słodyczożerca

Ciągle bym jadła słodkie rzeczy

Polecane posty

Gość chorobliwy słodyczożerca

Od jakiegoś czasu mam taki problem, ze ciagle czuje zapotrzebowanie na slodycze i nie jets to tylko zwykły apetryt, bo gdy czegios nie zjem, robi mi się słabo i ogólnie źle się czuję. Zjadam ich bardzo duzo i czesto zastepuje sobie nimi normalne posilki. Nie wiem czy to tylko mania czy juz jakas choroba (i to nie w sensie psychicznym). A moze to brak jakis skladnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorobliwy słodyczożerca
kurde, zapopmniałam przenieście mi topik na forum zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnie
nauczyłaś organizm dużych ilości cukru i jak go nie dostarczasz odczuwasz to co każdy nałogowiec, czyli tzw. " ssanie " ;) może warto zrobić sobie badania w kierunku pasożytów i pomiar glukozy we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnie
czemu, mnie ten temat tu nie przeszkadza, przynajmniej jakies urozmaicenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorobliwy słodyczożerca
kiedyś miałam lambie, ale od nich to chyba raczej robi się młdło na widok łakoci niż na odwrót... Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnie
czy ja wiem, czy mdło..? lamblie, tak jak każde pasożyty, " objadają " nas, stąd potem niedobory różnych składników, a co za tym idzie przewlekłe uczucie zmęczenia, które organizm próbuje zwalczyć, żądając czegoś energetycznego do zjedzenia, najlepiej cukru. no i lamblie nie dość, że objadają organizm żywiciela, to jeszcze upośledzają wchłanianie pokarmów, niedobory kumulują się więc i mogą powodować anemię, spore osłabienie organizmu, nieustające wymęczenie, senność, trudności w skupieniu, zawroty głowy, a nawet jakąś deprechę, bo produkują trujące dla układu nerwowego toksyny. Z tego co obserwuję wśród rodziny to lamblioza lubi wracać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno chrom
chrom zmniejsza apetyt na słodycze. kup w aptece tabletki. nie powinien byc drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mammmmm
robiłam poziom glukozy i jest w normie, wiec sama nie wiem co jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acaca
mniej więcej co miesiąc zmienia się smak bo wymieniaja się kubki smakowe, jak wytrzymasz 2 miesiace to już będziesz miała mniejszego smaka. O ile nie jest to problem zdrowotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×