Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanvvbv

Agencja Flamejobs z Warszawy ktoś wie czy sa pewni??

Polecane posty

Gość borec
potwierdzam pytanie... zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w Anglii właśnie z tą agencją Jeśli ktoś z nimi wyjechał i jest zadowolony niech da znać tu lub na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sama nazwa wskazuje
gorące (ogniste) joby będziesz słać w ich kierunku kiedy cię wykiwają :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borec
za takie komentarze to podziekuje ale prosze o kontakt kogos kto był w pracy najlepiej w magazynach kolo manchesteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik z lubelskiego
ja już podpisałem z nimi umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kezz
I jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasas
moze flame employment??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safesf
ja bylam w pracy z nimi w uk niedaleko manchesteru, zamiast obiecywanych mieszkan dostalismy rudery o bonusach w pracy nie bylo mowy mimo wczesniejszych obietnic czasami trzeba bylo wyklocac sie o pieniadze za nadgodziny ktore zapominali dolicyc jest wiele innych przykrych rzeczy na plusa dodam ze ulatwili nam zalatwienie konta w banku, home office

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safesf
mialam kontakt z ludzmi ktorzy jechali z nimi do leeds i tam dopiero dzialy sie historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to wina pracodawcy że tak
sie dzieje a nie agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safesf
nie wyplacanie naleznych nadgodzin to wina agencji bo to ona cie zatrudnia i wyplaca ci pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha-frajerzy
daleko zajedziecie z jakimis zawszonymi polskimi agencjami-gratuluje pomyslu szukania pracy za granica. nie ma to jak agencja z polszy-buhahahahahahahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolusia1
ja wlasnie wrocilam tydzien temu z angliipracowalam przez agencje flame z warszawy i osobiscie nie polecam.W Warszawie mowili co innego a w rzeczywistosci wygladalo to zupelnie inaczej.zapewniali nas w w-wie ze jak nie bedzie za bardzo dojazdu to firma zapewni transport,co okazalo sie nieprawdą.Mieszkanie mielismy w Doncaster do autobusu chodzilismy 40 min i nastepne 40 min jechalismy.praca byla na nocki po 10 godz.po tygodniu juz zwalniali ludzi za glupoty,caly czas pracowalam w stresie,czy mnie nie zwolnią itp.mieszkania bardzo niemile.w lazience syf.tak nas usadowili z chlopakiem ze ja 1 dziewczyna mieszkalam z 8 chlopakami,bez przemyslenia przydzielali.Z narzeczonym musielismy kupic 3 pary butow bo im wiecznie cos nie pasuje,a musialy byc cale czarne,dawaja swoje stroje za ktore oczywiscie trzeba zaplacic.pracowalam tam 3 miesiace fakt kasa jest ale za te nerwy co ja tam stracilam t nie polecam.trenerke mielismy taka suke ze myslalam ze ja udusze wlasnymi rekami ma czerwone wlosy taka franca ze...wspolczuje jak ktos na nia trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×