Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solniczka

jak wyslac kase??

Polecane posty

Gość przez western union
tyle ze oplaty duze powyzej 600 L -2000 kosztuje 35L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez western union
to placowka w w banku lub w biurze podruzy jak u mnie idziesz i wypisujesz blankiet minimum formalnosci nazwisko i imie odbilorcy i kraj sms podajesz mu kod ktory otrzymasz i za 5 min ta osoba odbierze kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez western union
podrozy * cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysylam przez
tonio www.tonio.co.uk wplacasz kase na ich konto /barcleys/, dzwonisz i mowisz na jakie konto chcesz wyslac w pl i w zaleznosci od banku masz kase na koncie od 1 do 3 dni roboczych /ja mam konto w mbanku i pieniadze mam na kacie w ciagu jednego dnia roboczego/. niezaleznie od sumy wysylki - pobieraja 5L za przelew. ja sobie chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez western union
to prawda ...czasem od jeden do pieciu :D a tu od 1 do 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysylam przez
hmm - pracowalam kiedys tuz obok western union i nie wiem czy to obsluga cos platala czy akurat wtedy z wu cos sie pokickalo - pieniadze dochodzily, ale z duuuuuuuzym opuznieniem /tzn dzien lub dwa/. ludzie sobie wlosy z glow rwali, bo nie wiedzieli co sie z ich kasa stalo. tam rodzina czeka, dzieci z glodu padaja, a kasy ni mo... trwaly te klopoty przeszlo miesiac /a potem wybylam z okolicy, wiec nie wiem jak sie skonczyly/, ale jakos od tamtej pory srednio ufam reklamowanym 5-u minutom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez western union
pracuje w angli 2 rok i jak bog przykazal co miesiac dole wysylam wiec pewnosc mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiarygodne jak amway
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×