Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczona wlacicielka

Ludzie pomóżcie, bo mi łazienkę zalewa!!!!!!!

Polecane posty

Gość zrozpaczona wlacicielka

mam probem od dwóch dni i to coraz większy. Mieszkam w starym budownictwie i przecieka mi rura w łazience, lecz nie w miejscu łączenia. Jak ja załatać? Szelina nie jest duża (peknięcie w dwóch miejscach), ale mimo wszytsko przez noc miałam moro w łazience. Proszę o radę, bo nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
mam problem od dwóch dni i to coraz większy. Mieszkam w starym budownictwie i przecieka mi rura w łazience, lecz nie w miejscu łączenia. Jak ja załatać? Szczelina nie jest duża (peknięcie w dwóch miejscach), ale mimo wszystko przez noc miałam mokro w łazience. Proszę o radę, bo nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezwij hydraulika bo zrob sie wieksza na bank i to dosyc szybko - a od czego to jest rura? a narazie moze jakimś silikonem akrylowym zalep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
to jest rura grubosci 20 cm podłączona do tej najgrubszej. próbowałam klejem, ale nie wyschnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
poxilina to chyba łata, ale nie wiem na jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz tak jak mowilam i hydraulik koniecznie bo ja rozerwie całkiemw koncu i sie utopisz:) klej ci nic nieda tylko silikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
tzn., nie grubości tylko szerokości ta rura nie jest pionowa, tylko tak na ukos od sufitu odchodzi do tej najgrubszej pionowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
to w sumie nawet i dobrze byłoby jakby załatało mi na jakies kilka dni. Mam nadzieję, że ten sylikon w połaczeniu z woda tężeje. Dobrze, że dwa dni temu wróciłam z zagranicy i dopiero teraz zaczęło przeciekać, bo inaczej miałabym tu niezłą powódź i sąsiadów podopiłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
eej, to Tobie doprowadzenie do piony przecieka...:o g..wniana sprawa to jest chyba..:o administracja powinna miec duzyrnego hydraulika, ktory to zrobi..szkoda, ze czekalas z tym do weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
axxk -->mowisz o takim silikonie w takiej duzej jakby strzykawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
no akrat to dopiero wczoraj sie stało. Najpierw przeciekało minimalnie, ale teraz już krople spływają częsciej, a dziś z hydraulikiem będzie problem. Na razie na szafkę połozyłam ręcznik, który muszę co jakiś czas wykręcać, a jak pojade do rodziców, to jakieś naczynie postawie zanim kupie ten silikon. Blok ma 40 lat, więc rury sa takie jakie są. A ostatnio nawet chodziłam do spóldzielni w spraiwe tej rury, a le powiedzieli, że ona przezyje mnie i moje dzieci, więc myslałam, że wiedza co mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
"dyżurnego" miao być :) ...silikonem mozna uszczeliniać, ale w tej rurze moze byc jakies pekniecie, ktore i tak bedzie szlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
dziś zrozumiałam, że potrzebny mi facet. W końcu znalazłam istotę ich istnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
chcieli Cię splawic..i dowiedz się jeszcze -bo zaleznie od formy prawnej mieszkania -to oni Ci moga to drozej lub taniej naprawić...albo za darmo to jest z tego co mówisz dojście do pionu... a to nie jest to dojście od sedesu przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
ta pionowa najgrubsza rura to dojscie do sedesu, dobrze, że ona nie przecieka, bo miałabym szambo w łaience, a ta przeciekająca to chyba rura od zlewów, bo po wykręcenu ręcznika mam tłuste ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
z tego, co ja się znam na rurach to Ty pilnuj zeby to zrobic szynko, bo jak zalejesz odpukać sąsiadów to będzie lipa :o taki pion moze się zatkać nawet i w tej rurze-choc doprowadza do pionu - moze się zwiekszyć ciśnienie i wtedy wiadomo...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten silikon jest w takiej niby strzykawie a ta rura jest od zlewu od razu wiedzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
a u Ciebie co jest pod tą rurą? zlew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
oby to nie była zatkana rura. Dziękuję za radę, bo sama nie nie wiedziałam co będzie dobre na te pęknięcie, a tak to kupie silikon i załatam dziurę, a potem pójdę do spółdzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
wpisz sobie jeszcze w google "poxilina"i poczytaj o poxilinie. Nie wiem w sumie co lepsze do takiej prowizorki silikon czy poxilina , ale któreś musisz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
mój blok ma ponad 70 lat i nic nie przecieka. To nie kwestia czasu, tylko braku odpowiedniej konserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
ta rura jest dość krótka i kończy się po przyłączeniu do tej najgrubszej rury może z 20 cm od sufitu, a pod nią sa moje szafki łazienkowe. Oby moi sasiedzi dziś nie myli talerzy.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
a z sasiadami na górze jakie masz relacje? Trzeba mic nadzieje, ze nie zrobia rodzinnego obiadku ze zmywaniem calego zlewu naczyń :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
a za piony powinna zadbać administracja. Ty odpowiadasz za rury prowadzące wodę po mieszkaniu (poziome), a własciciel budynku (nie mieszkania) odpowiada za piony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
o piony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
nie mam żadnych relacji, mieszkają tu na ogół starzy ludzie, a ja czesto bywam za granica, więc nie znam ich. Własciwie to od kilku dni mam ogłoszenieo sprzedazy mieszkania, a tu taki pech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
a widzisz...chcieli Cię splawić....:o ale jak Ty masz ten pion zrobiony, że Twoja lazienka jest pod ich kuchnią.. chyba, ze kuchnia i łązienka w Waszym budynku są obok siebie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jedna
nie pech, bo ktoś kto kupuje mieszkanie tez nie jest glupi i spyta o stan rur, to chyba lepiej, że teraz to wyszło, niż jakby mialo Ci zacząc przeciekać w trakcie czyjejś wizyty nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
wiem, że za piony odpowiada administracja, a le tez wiem jak to byo jak mi wymieniali rurę od gazu, glazurę zniszczyli, itp, a co dopiero będzie w łazience - nie chcę nawet o tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona wlacicielka
nie wiem jak mam pion zrobiony i nie wiem co jest nad moją łazienką. Mieszkania są rózne jeśli chodzi o metraż. Lepiej, że teraz mi to wyszło, niż w czasie wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×