Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flirciara

weselny flirtr

Polecane posty

Gość flirciara

mam wielki problem: mam facetaod kilku lat, uklada nam sie w miare dobrze,mieszkamy sami i jest ok.ale ostatnio bedac na weselu u rodziny poznalam chlopaka ktory wydaje moi sie moim idealem!czuje ze on tez cos do mnie czuje,widzielismy sie trzeci raz.i zawsze niby w zartac flirtowal ze mna.teraz zaczynam myslec o nim powaznie,tym bardziej ze moj chlopak cos kombinuje tzn podejrzewam go o zdrade.nie wiem co zrobic,wyrazcie wiec swoje opinie.dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pogadaj po prostu z tym Twoim facetem i powiedzcie sobie czy wasz związek ma jeszcze jakieś szanse. Jeżeli uznacie, że nie to możesz spróbować coś z tym facetem z wesela.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
ona500>>jejku nie sAdzilam ze ktos tak szybko mi odp! ale dzieki!gadalam z nim juz kilka razy,on caly czas sie upiera ze niec nie zrobil.ale ja mu nie wierze.znalazlam w jego tel smsy o tresci mniej wiecej "jestes najlepsza", "caly czas czuje smak twoich ust..." itp. dodam ze w noc w ktora byly wysylane te eski byl niby u swojej mamy w domu.wierzyc mu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
dodam ze te smssy byly jako wiadomosci wysylane,ale on sie upiera ze to nie on je wyslal.czy to jest wogole mozliwe,wiem ze moze jestem naiwna ze mu wierze ale ... nie wiem co robic! pomozcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezka sprawa... ale skoro myślisz o innym to mze zakonczyc obecny zwiazek? a co do esek... nie wiem co powiedzieć.. napewno nie byłabym takimi zachwycona i tez uwazałabym ze cos kreci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź naiwna, smsy na pewno pisał od mamy do babci ;) Wiem, że kobiety jak nie chcą wierzyć to nie uwierz nawet łapiąc faceta za rękę podczas zdrady, ale nawet jeśli JESZCZE do niczego nie doszło to wszystko jest na najlepszej drodze... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając cię autorko
mam wrażenie, że twoją naiwnością można by wytapetować cały świat i jeszcze wystarczyłoby jej na kosmos.[ta naiwność dotyczy nie wysłanych smsów , ale także i wiary w to, że weselne spotkanie przyniosło ci ideał :O] poważnie można myśleć o kimś, kto także myśli o nas poważnie; nie zdarza się to jednak powierzchownym, krótkotrwałym spotkaniom. pozatym masz chłopaka, i mam wrażenie, że mimo tych jego smesów pasujecie jak ulał do siebie. on - wysyła tajemne smesy, ty - zbyt szybko przywiązujesz się do nowo poznanych facetów, w dodatku wydaje ci się, że ten nowy, może coś do ciebie czuć. tymczasem, sytuacja wygląda tak, że są to tylko twoje marzenia. blehhhhhh, jak ja nie cierpię naiwnych panienek. do tego pewnie jesteś blondynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
babcia nozownik-> dziekuje Ci za rade,tylko kiedy ja bede szczesliwa?chyba jakbym spoykala sie z tym z wesela,tak teraz mysle,ale szkoda by mi bylo dotychczasowego zwiazku tym bardziej ze to juz 7 lat...kurcze, jakie to zycie jest ciezkie...co tu robic?? madziak-1982->mysle o innym wlasnie dlatego ze moj obecny chlopak chyba nie jest ze mna szczery.gdyby bylo wszystko ok o nie zaprzatalabym sobie glowy innym.no ale niestety tak nie jest. ciesze sie ze nie tylko ja uwazam te eski za cos dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
czytajac cie autorko->jestem brunetka!poza tym pisalam wczesniej ze poznalam tego faceta z wesela wczesnij i juz wtedy czulam ze cos miedzy nami zaiskrzylo.po prostu wiem ze on gdybym byla sama chcialby czegos wiecej jednak zna mojego chlopaka i nie chce nic psuc miedzy nami. kro->masz racje,ale co ja mam zrobic?zostawic go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zołza
ja raczej bym mu nie wierzyla... znam pewnioego chopaka co tak gadal swojej dziewczynie a ona mu wierzyla a ja wiedzialam ze on te esy pisal i z nia krecil.... wiec sadze iz u Ciebie jest to samo...a tym bardziej ze niby byl u mamy a te esy to do kogo...?? ja nie wiem co masz myslec ale ja myse to co napisalalm a co do chlopaka z wesela to jak ci z twoim ze to zacznij z tamtym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just do it
pusc sie na lewo nie musi wiedziec jak z tym z wesela bedzie na powaznie zostaw tamtgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
taka jedna zolza-> ja tez mu nie wierze,tym bardziej ze byla to jedyna noc od dawna ktora spedzil poza domem(odkad mieszkamy razem) i akurat wtedy te eski byly w jego skrzynce nadawczej!czekam teraz tylko na biling i sie wszystko okaze!chetnie bym zaczela z tym z wesela ale ja chce byc w porzadku i chce poczekac az z moim sie wyjasni ale z drugiej strony szkoda mi czasu...porzdzcie cos jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flirciaro, ja bym rzuciła. Wykorzystałabym to, że mogę się zaangażować w nowy związek, bo zastępując starą miłość nową zawsze się mniej cierpi :)) Szczególnie, że też znałam takich kolesi, też byłam w takiej sytuacji i wątpię w to, że pisząc o smaku ust ma na myśli cokolwiek innego niż pocałunek. Pewnie też jest jeszcze z Tobą, bo nie wypróbował tego jak jest z nową dziewczyną i zostawia sobie furtkę powrotu. powtarzam : FACECI TACY SĄ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
just do it-> ale ja chce byc w porzadku,chociaz moze masz racje? on mnie zdradza(chyba)to co, ja mam byc gorsza?ale nie wiem czy by tak potrafila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just do it
kro ma racje i mysle ze powinnas zrobic dokladnie to co on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
kro-> jezu masz 100 % racji tylko ze on tzn moj obecny sie upiera ze on nie napisal tych esek,nie wie skad one sie wziely w jego tel,ale jak zaczelam je czytac rano,po tej nocy spedzonej rzekomo u mamy,wyrwal mi tel i usunal te eski.ale przysiego caly czas ze nie wie skad one sie wziely.Co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz byc wporzadku to pogadaj z nim szczerze jeszcze raz moze to pomoze... nie wiem nie bylam w takiej sytuacjii ale moj kuzyn tak robij jak twoj chlopak a jego dziewczyna o tym wiedziala i jak raz skonczyl pozniej znowu zaczal a ona znim jest do tej pory bo go kocha bo mu ufa....;/ ja nie chce miedzy nich wtracac wiec nic nie mowi tylko obserwuje i widze jka jest... a ty postaw sprawe jasno i stanowczo :):* powodzenia zycze i 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
just di it-> wiem, wiem ale to nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
taka jdna zolza-> wiem ze radzisz mi jak najlepiej ale ja nie wiem czy znajde w sobie tyle sil zeby to skonczyc.I wiem ze jestem glupia ze caly czas z nim jestem no ale trudno mi jest to skonczyc.dajcie mi jakies dobre rade bo zwariuje!tylko na was moge liczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLIRCIARO, nie ufaj w to co mówi ;D Krasnoludki mu wklepały smsy? ;D Czy mama Cię nie lubi i chce Was skłócić?? ;D Jak dla mnie sprawa jest oczywista :) zabierz mu telefon i wyciągnij tamten numer. Zadzwoń do dziewczyny i spytaj co i jak. Wątpię, czy będzie go kryła, bo nie ma w tym biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just do it
skoro zaczelas powaznie myslec o innym to jest na dobrej drodze;) mnie facet tez zdradzal dopoki z nim nie zerwalam.... blagal mnie zebym wrocila do niego... wrocilam zmienil sie i jest ok...;) ale skoro masz szanse sprobowac z kims innym... to nie wahaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
kro->jego mama jest strasznie falszywa,udaje ze mnie lubi ale nie napisala by tych esek bo jest zbyt prosta kobieta.no a numer usuna wtedy gdy mu odczytalam te eski,tzn wyrwal mi tel i usunal wszystko co na nim mial.wiec chyba gdyby byl bez winy nie zrobil by tak tylko zaciekawlby sie co to za wiadomosci,no nie?boze juz nie wiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weź go pod włos. Powiedz, że tamta panna do Ciebie zadzwoniła i powiedziała, że masz jej się odsunąć z drogi. Spytaj jak on to widzi, powiedz, że ma wybierać ;) Jeśli ma coś na sumieniu to od razu się przyzna ;) Człowiek, który boi się tego, że coś może być prawdą, uwierzy w każde kłamstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie pewnie zrobil by takjak piszesz a nie tak jak zrobil i to jak sie zachowal glownie zawazylo na tym iz mozesz mu nei wierzyc... rzezc jasna ze ciezko jest sie rozstac po tak dlugim zwiazku (jesli moge wiedziec to ile masz lat?)ja jestem w 2,5 etnim zwiazku i nei wyobrazam sobie zycia bez moejej drugieej polowki ale gdyby mi cos takiego wywinal to bylo by mi baaardzo cieszko ale bym zakonczya to co miedzy nami byo...bylo by strasznie trudno ale...wole coierpiec pol roku rok niz cae zycie taka prawda bo nei wiadomo czy kiedy indziej tez nie bedzie zdradzac....moze mu sie to podoba...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciara
mam 24 lata a jestesmy razem juz 7 lat...mieszkam razem od 1,5 roku.kurde ciezko mi to bedzie skonczyc ale wszystkie tak radzicie...a moze poczekam jeszcze az dostanie ten biling i wtedy sie upewnie ze byly te eski wysylane z jego nr?pamietam 6 pierwszych cyfr tego nr i mniej wiecej date tej nocy wiec nie bedzie problemu z identyfikacja tych esek. piszcie dziewczyny dalej,nie chce byc z tym sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mialam tyle samo jak zaczelam byc z moim facetem co ty:) ja bym na twopim miejscu poczekala na biling wtedy sie wszystko okaze i nei bedzie mia wymowki ty przy nim od razu zadzwonisz na ten nr i wszytsko sie okaze ja bym tak zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tak Ci będzie łatwiej to poczekaj :) Może rzeczywiście wsadził obcą kartę sim w telefon i się zapisały nie jego wiadomości ;) trudno mi to wierzyć, ale zawsze istnieje cień szansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×