Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*22*

Najlepsza kobieca gazetka - to wg Ciebie??

Polecane posty

Kupuje rózne gazetki ale chcialabym zacząc kupowac 1 ale regularnie z tym, ze nie moge sie zdecydowac.... Tyle sie teraz narobiło tych gazetek i ceny przystępne ;) Nie mam jeszcze dzieci, lubie artykuły nt gotowania, kosmetyków, artykułów \"z zycia wziętych\" .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Te wszystkie "kobiece gazetki" to straszne świństwa. Szkoda pieniędzy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuu
Świnstwa??? hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa beznadziejne - polowa gazety to reklamy, a reszta to porady jak zrobic facetowi dobrze. no i jeszcze moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest o wiele gorsze
jedyna dobra to twój Styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem jaka jest najgorsza gazetka - Cosmpolitan :) No bo ILE może być tych sposobów na udany seks/jednoczesny orgazm/danie mu rozkoszy skoro w każdym numerze jest ich co najmniej 20 !! ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Twój Styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka marna
odkąd odkryłam pudelka, gazet nie kupuje, tam za darmo jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda pieniedzy na babskie gazety. zero tresci, same reklamy i to co kobiety chca czytac. czyli nic tresciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oihui
uwielbia czytać ] Olivie swat kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewoskrzydłowa - zgodze się z Tobą, \"Cosmo\" wywołuje u mnie śmiech , jak widze te ich sensacyjne tytuły \"15 nowych sposobów na sex Twojego zycia\" a potem w kazdym numerze 3 te same porady jak robić loda i kochac się na jeźdźca marnowanie papieru ta gazeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię \"Zwierciadło\", bo nie kończy mi się treść do czytania po 20 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ranking: PANI--świetna redakcja Małgorzaty Domagalik TWÓJ STYL--trochę gorsza Pieńkowska czasami jeszcze URODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAha, choć nie wiem jak długo. Od pewnego czasu kupuję je w drodze do dentysty, jakoś tak się składa, że równo co miesiąć mam wizyty:-) Będzie mi się źle kojarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis z Dynastii
Kiedyś kupowalam ELLE albo Cosmpolitan. Teraz nie kupuję nic. Same brednie jak uszczęśliwić faceta. To gazety dla prostytutek czy może slużących ? nie wiem. Definitywnie zniechęcil mnie jeden artykul. Mowa byla o tym, żeby po wspolnej nocy cichutko ulotnić się z mieszkania faceta i nie przeszkadzać mu a już nie daj Boże nie mówić nic o śniadaniu. Sorry, chyba nie mam w zwyczaju wskakiwać komuś do lóżka na sex a potem wychodzić jak dziwka. Reklamowanie ciuchy to tandeta bez gustu i klasy. Bazar za 15zl obok zdjęcie dior za parenaście tyś. beznadzieja. zazwyczaj ani jedno ani drugie ladne. Tunika, getry i torba worek do kolan. LOL ale klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta racja :) w takim razie napiszcie jakie gazety (nie koniecznie babskie) czytacie? Ja czytam: -national geographic -traveler -voyage -czasem newsweek -czasem focus historia Na prawdę są one ciekawsze niż \"babskie\" gazety :) Przynajmniej jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję Twój Styl m.in. lubię ich konkursy w których czasami coś wygrywam Focus czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od biedy może być Zwierciadło- aczkolwiek i na nie zazwyczaj szkoda papieru ;) To już wolę Wprost poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
Oj, National Geographic zszedł na psy - ponad połowa to reklamy, głównie samochodów, zegarków, telefonów komórkowych i biur podróży. Najczęściej czytam Newsweeka albo Politykę i nie narzekam. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wszystkich tych gazetach sa same glupoty, ale własnie Cosmo wydaje mi sie najlepsze, jest jakby karykaturą babskiego pisma, ja tam zawsze się nieźle uśmieję jak to czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzyni Wrzasku
Proponuję JOY'a. Wszystko : moda, uroda, kulinaria, troche smiechu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joy to chyba najwieksze scier* jakie istnieje na polskim rynku ja czytam Guardian, NY Times, Tygodnik Powszechny. czasami Zeszysty Literackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z babskich to tylko
Wysokie Obcasy,kiedyś Twój Styl ale od kilku lat dobrych spada na psy:-oCosmo i Joy to ŻENADA:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z babskich to tylko
Naj,Pani Domu,Tina,Claudia,Oliwia itp. to też syf:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo i joy robia taka kobietom wode z mozgu tak jak bravo nastolatkom. no chyba ze sie czyta te gazety wylacznie dla jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemnastoletnia.
szprota==> Dokładnie, dobrze to ujęłaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo, joy itd - mozna pooglądać i tyle; wczoraj przeglądalam glamour - wypatrzyłam jakis ciekawy tytuł a po chwili poczułam lekki niesmak bo raz ze tresc nijak sie miała do tytułu a dwa sama w sobie była nic nie warta... chyba juz lepsze były porady w Bravo Girl ;) a tak powaznie - jezeli chcesz poczytac o czyms ciekawym to proponuje inne gazety np. Forum; kiedyś bardzo fajna gazetą był Ozon - no ale co dobre szybko sie konczy wiec i na nia przyszedł czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczka123
Ja od chwili wydania pierwszego numeru kupuję Twój Styl, ale faktycznie o wiele bardziej mi odpowiadał, gdy naczelna była pani Krystyna Kaszuba.No cóz, teraz upodobnił sie do innych gazet, a do szału doprowdzają mnie te tandetne dodatki do każdego numeru.Wolałabym w to miejsce próbki jakichś naprawde dobrych , markowych pefrum, podkładów itp. zebyje móc w spokoju w domu przetestować i nie marnować czasu w perfumeriach. Przyznam jednak,że czasami czytam tę gazetę jeszcze z dużym zainteresowaniem, ale jak widze red. naczelną w Dzien Dobry TVN - o żenującym poziomie, to odechciewa mi sie kupować TS. No i pozostaje mi tylko niesmiertelna Polityka, Newsweek, Gazeta Wyborcza i Rzeczpospolita.Smutne to , no cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×