Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie napisze nicka

ratunku jestem w 6 miesiacu ciazy nie wiem jak rodzicom powiedziec!!!

Polecane posty

Gość nie napisze nicka

nie widzialam ich od lutego bo nie mieszkam w polsce.ten czas tak szybko leci za kazdym razem jak do nich dzwonie to tak sie czaje zeby powiedziec ale to nie rozmowa na telefon.chce zeby mama przyjechala do mnie.i nie wiem jak zareaguje na mego nowego chlopaka-planujemy slub w przyszlosci.mama go zna bo byl ze mna na swieta w polsce ale nie wie ze razem jestesmy.jestem zalamana ze jeszcze rodzice nie wiedza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moim powiedziałam przez telefon o nieplanowanej ciąży, bo też jestem za granica. z tymże, my oboje tę ciąże bardzo szybko zaakceptowaliśmy (teraz mamy cudownego synka ❤️) a rodzice od kilku lat czekali na wnuka, więc zapanowała ogolna radość :-) powodzenia, będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze nicka
moj chlopak wie i akceptuje.boje sie mamy bo zwwze byla nadopiekuncza i to taka panikara jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie napisze nicka
spadaj podszywaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro 6 miesięcy milczałas
to te 3 jeszcze wytrzymasz, odwiedzisz dziadków z dzieckiem na rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia20
hej ja tezmieszkam za granica:) powiedz im normalnie... czu masz moze jakies konkretne problemy dla którycch rodzice mogli by tegoniezaakceptowac??? niewiem np. chłopak niejest polskiego pochodzenia , niepolubili go , sa "starego pokolenia "typu ciaża przed slubem to najwiekszy grzech i wstyd??? jesli niema zadnych podstawa by sie martwic to powiedz im prosto z mostu!!! przezyja szok ale puzniej napewno sie ucisz.. skoro mieszkaszza granica.. to napewno niejestes jakas gówniara która sie boi reakcji rodziców!!! wiec głowa do góry i dzwon do dzidków ze szcesliwa nowina!!! możesz im powiedziec ze dzidzia była planowana tylko niechcieliscie nickomu o tym mówic bo gdyby sie nieudało , albo okazało ze któres z was niemoze miec dzieci to niezniesibyscie pytan typu: -a czemu niejstes jeszcze w ciaży skoro sie starcie i ze bałas sie ze przy każdym telefonie do nich by wypytywali czy juz sie udało cz nie.. wiec głowa go góry!!! napewno sie uciesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada taka
czy jest tu ktos kto mieszka w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada taka
ma drogiego kompa HAHHHAHAHA i zdjec nie moze ogladac hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez moim powiedzialam przez tel bo mieszkam za granica.dowiedzilei sie jak bylam w 2 miesiacu.przyjeli to z radoscia.nie boj sie i powiedz teraz i nie odkladaj tego na pozniej a juz wogole nie do porodu.to jest rozmowa tel a nie twarza w twraz wiec niech to doda Ci moze odwagi.zbierz sie i zrob to powiedz . trzymam kciuki glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczekkkkkkkk
nawet jesli beda źli na poczatku to potem beda dzidzie uwielbiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×