Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaaaa

zakochałam sie w swoim sponsorze!-

Polecane posty

Gość załamanaaaaa

nie wiem co zrobić wiem ż eprzecież nie bedzie chciał sie ze mna zwiazać... Ale ja go chyba pokochałam....to wszystko chore przecież nie mam szans....ale nie moge przestać o nim mysleć wczoraj nawet zapomniałam kasy....zabrać od niego za to....w ogóle nie czuje że pracuje...czasami wydaje mi się ze to ja powinam mu płacić...za tą przyjemność... Jak sie wyleczyć z tej chorej miłosci bo to nie ma szans... Cały czas sie dziwie po co mu płatna kobieta przeciez mógłby miec kazda za darmo jest taki ..ładny...meski stanowczy a zarazem czuly i delikatny kocham go!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaa
Doradzcie mi!!!!Powiennam mu to wyznać...?Ale zawsze jest ryzyko że pomysli sobie fajnie bede udawał że sie zakochałem....i ją wykorzystam za darmo...... albo inne ryzyko..ze sie przestraszy i zrezygnuje ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej leśne
kiedyś tki przypadek był opisany w jakiejś gazecie niestety owy sponsor rzucił tą dziewczynę jemu taki układ odpowiada, dlatego przecież został sponsorem oczywiście istnieje szansa, że i on odwzajemni Twoje uczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaa
i ot o sie postaram......mam w koncu szanse jak nikt inny bo czesto jestem przy nim nie chodzi o to by wzbudzic w nim pozadanie bo to wzbudziłam....ale o to by wiecej rozmawiać pozwolic sie poznać....nie tylko w łózku..ale jako osobe.. Jestem chyba na dobrej drodze bo ostatnio coraz czesciej rozmawiamy i nie o seksie...ale są to nieco ambitniejsze rozmowy......Moze to zle..gdyby nasza znajomosc ograniczała sie do łóżka to bym sie nei zakochała...Ale po tych godzinnych..rozmowach...z nim zaczełam to czuć........ Zawsze myslałam ze sponsorują kobiety raczej faceci pellni kompleksów.....nie grzeszacy urodą....o nudnej osobowosci aon jest.....taki cudowny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwruszajaco prawisz
załamana..nie robiłbym jednak sobie na twoim miejsu nadziej..czy on jest twoim pierwszym sponsorem miałaś wczesniej przygodyz prostytucją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaa
HA!!No właśnie że jest pierwszym i wczesniej nie miałam przygód.....to moje pierwsze doświadczenie......I on wie o tym że wczesniej nie pracowałam w ten sposób....Czyli może to niezupełnie tak..że jestem skreślona...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO---załamanaaaaa
Załamana.............nie lecz sie złudzeniami dlaniego zawsze bedziesz panienka do towarzystwa......takie rzeczy to sie zdarzaja tylkow filmach i kiepsich romansach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biestety wg mnie
facet kytory ma zwyzaj placic za sex nie jest calkiem normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaa
takkk..nie jest ale kobieta która robi to za kase też nie jest.... A wiec..razem nie jestesmy czysci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodem z kiepskiej
telenowerli brazylyjskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mówiłabym
mu tego moze sie zniechecić....przestarszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otwieraćcc
blendamed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywka11
kobieto, skocz do psychologa i odnajdz siebie jak na razie to jestes zdana na innych twoja pisanina to takie miauczenie jak u kota czy Ty umiesz sie sama utrzymac? czy tylko szukasz tatusia? kiedy staniesz sie partnerka? kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa jaaaasneeee
w kurwie sie bedzie zakochiwał:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klęknij mu do miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty12345
dziewczynooo.. pomyśl! co to za facet jesli płaci laskom za towarzystwo.. zreszta co ty zrozumiesz skoro sama w czyms takim sie obracasz... ale uwierz mi dziewczyno w takim układzie nie masz szans na spełniona miłosc... nawet jesli facet jest miły bo potrzeba mu twojego towarzystwa( może tak być bo przeciez nie musi byc od razu chamem) to i tak skonczy sie na tym ze bedzie chciał cie wyruchać albo sam to skonczy.. wiec dziewycho opamietaj się i skoncz z tym co robisz.. wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykamor
Tez tak mialem. Ona zakochala sie we mnie, a ja w niej. Roznica wieku... ponad 20 lat. Za duzo zeby mialo to sens... Skoncz to szybko, a jak wyjdziesz z szoku, szukaj kogos za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak*
mysle ze napewno nie mozesz mu tego wyznac.Moze zacznij sie wycofywac i zobaczysz co wtedy zrobi?moj sponsor pytal zawsze czy go kocham a ja uwazalam ze to napewno nie ma sensu,dzis wydaje mi sie ze gdybym tak na to nie patrzala to mogloby cos z tego byc,ale kazda sytuacja jest inna,wiec sluchaj siebie ale zbyt duzo nadziei sobie nie rob,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I JAK SOBIE PORADZILAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 11 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×