Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexa2-75

dodatki na dzieci

Polecane posty

Gość alexa2-75

Witam Mam pytanie dotyczace benefitu na dzieci nie mieszkajace w angli z rodzicem ( ojcem) Czy jest to zgodne z prawem? Od 7 miesiecy pewna osoba ma dodatek na dzieci (2) w wysokosci 120 f i pracuje legalnie ale jego zarobki sa wysokie nawet siegajace do 260f tygodniowo Czy to jest normale aby sie jemu udalo tak oszukac Tax Benefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wracam
pobiera to za ciebie , jak go zakablujesz bedzie musial im to zwrocic = + kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wracam
pobiera rodzinne i moze zarabiac nawet 400 tygodniowo . podac ci namiary na urzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie cwaniakow
Palingswick House, 241 King Street, Hammersmith, London, Middlesex, W6 9LP. Biuro mieści się naprzeciw POSK-u, pokoje 209 - 210, tel. +44 0208 741 1288 . Porady telefoniczne udzielane są codziennie oprócz środy, między 14.00 a 15.00. Na nie umówione wcześniej konsultacje (tzw. drop-in sessions) można przyjść w poniedziałki i piątki o 10.00. W pozostałe dni przyjmowani są tylko umówieni klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie cwaniakow
mozesz dzwonic ze skypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie cwaniakow
aha jezeli dostajesz od niego kase na dzieci to jest to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest legalne..
pobieranie zasilku na dzieci, ktore nie mieszkaja w Anglii, zasilek w Angli przysluguje tylko w przypadku, gdzy dzieci mieszkaja z rodzicem w Anglii... a £260 na tydzien to wcale nie jest duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz glupot jak nie wiesz
120 na 2 dzieci to child benefis ktory sie pobiera nawet jak dzieci sa w polsce ale trzeba pokazac kwity ze sie wysyla kase do polski ja pokazalam i dostalam child benefit i zwrot 800 funtow bo skladalam podanie w wrzesniu a dostalam w czerwcu . nie pisz glupot jak nie wiesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj kolega...
byl na rozmowie w sprawie child benefit i mu nie przyznali, bo dziecko jest w Polsce...mowie tylko to co slyszalam od przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zeby dostawac
child benefit trzeba pokazac zaswiadczenie z Polski, ze sie nie pobiera zasilku rodzinnego w Polsce. jak ktos nie bierze to dostaje, nawet jak dziecko nie mieszka w Anglii. i droga autorko topiku - 260 tygodniowo to wcale nie sa duze pieniadze, zwlaszcza jak sie ma porzadna robote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataos
czyli gdyby moj maz pojechala do angli znalazl legalna prace a ja byla bym w polsce z2 dzici i nie dostawal tu w polsce zadnego zasilku on by dostal w angli tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez potrzebuje wrozby
takie zarobki to sa male a nie duze... a to ze w polsece dzici nie ma zanczenia- nalezy im sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl;
ale jak dzieci sa w Polsce a rodzic za granica to moze na dzieci pobierac tylko child benefit, inaczej sie sprawa ma jak dzieci sa z rodzicem za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełniając pierwszy
wniosek o child benefit podaje się czy pobiera sięw Polsce zasiłek na dzieci .Nawet jeżeli nie -to trzeba podać czy się pobierało,w jakim terminie i kto go wypłacał,dokładny adres.Oni sami sobie to sprawdzają,wysyłają do Polski odpowiednie dokumenty.Ja tak miałam 3 lata temu.Nic w Polsce nie pobierałam już rok przed przyjazdem do UK.Wszystko to tu podałam,oni sprawdzili i dostałam.Dzieci są zemną w UK od trzech lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×