Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z zapytaniem...

Jaki warto nabyc telefon na abonament

Polecane posty

Gość z zapytaniem...

i w jakiej sieci. Chodzi mi o najtanszy abonament ( malo rozmawiam ) i najbardziej wypasiony telefon ( np. Nokia N95 ). Mieszkam w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
najbardziej wypasione telefony maja przwaznie najdrozsze abonamenty.ale w zamian za to dostajesz tel za free (czasami placisz depozyt). jesli w Twoim miescie jest sklep Carphone Warehouse zajzyj tam. oni maja tel kazdej sieci zarowno na abonament jak i na karte.ostatnio byly interesujace promocje na abonament-w kazdej sieci inna w zaleznosci od abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zapytaniem...
Mieszkam w Londynie. Slyszalem ze telefony z o2 maja zdjety simlock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz sobie...
na strone mobileshop.com oni maja dosc dobre oferty ze wszystkich sieci...i tansze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz sobie...
z tym zdjetym o2 simlockiem nie wiem kto ci takie bzdury opowiedzial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam o2
ja mam abonament za 35£ w tym 600 min rowniez za granice i 500 smsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam abonament w Vodafon. 35 f miesięcznie. 500 min. w abonamencie plus stop clock czyli 50% więcej gratis. W sumie mam 750 min. Jeśli rozmawiam ponad 3 min. 50% mam free. W abonamencie 100 sms. 35p za połączenie do Polski. Aparat Nokia 7390. Różowa. Bo taka mi się podobała :] Rachunki dostaję przy wysyłaniu kilku smsów do Polski (nie dzwonię, bo wykupiłam za 8 f 3 miesieczne połączenia do domu z Netu z FreeCalla, wiec dzwonie na stacjonarki do upadłego ;)] w granicach 38 f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed taką decyzją odsyłam do odwiedzenia komórkomatu- co by łatwiej było coś wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×