Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANETKA42

POGADUCHY , CIEżKI FACET, PRZYJACIółKA

Polecane posty

Witam dziewczyny założyłam nowy temat , tu możemy pogadać o wszystkim facetach, pracy , poznać przyjacól . Zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie że sie odezwałyście, ja mam 22 lata jestem z Mazur i mam faceta od 5 lat , wkurza mnie ale go kocham , mieszkam z nim itd... Powiedzcie coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześćjestememme
Cześć jestem wiesław i mam fszystko w dumpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine1982 witam , ja jestem byczyca hahah, i też jak narazie jestem panną, widze że już sie jakiś facet buntuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek nie czesiek haha, chłopak ma duże mniemanie o sobie a zwłasza o jednej części ciała, d...ę ma duża za to coś innego bardzi małe hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine1982 widze że ostro jedziesz powiedz coś więcej o sobie gdzie mieszkasz czym się zajmujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszkuje tereny górzyste:) bardzo lubię hasać po łące i zbierać kwiatuszki z który tworzę przepiekne formy.. Sorki, ale mam wielkiego kaca i jakoś nic innego mi do głowy nie przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam że cos nie tego u Ciebie z wypowiedziami, Ja na tereny \"gorzyste\" jade niedl\\ługo na urlopik , Już sie doczekać nie mogę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja nastawiona anty??? Napewno nie...no może do cześka....ale to raczej żart jak złe nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja nastawiona anty??? Napewno nie...no może do cześka....ale to raczej żart jak złe nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tU ktoś z OLSZTYNA poszukuje przyjaciółki kogoś samotnego jak ja,lecz w stałym związku,mam 22 lata,nie mam dzieci.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tU ktoś z OLSZTYNA poszukuje przyjaciółki kogoś samotnego jak ja,lecz w stałym związku,mam 22 lata,nie mam dzieci.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×