Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosiasamosia1

studia podyplomwe z nauczania zintegrowanego

Polecane posty

Gość zosiasamosia1

skonczylam kilka lat temu pedagogike opiekunczo wychowawcza ale nie mam za bardzo pracy w swoim zawodzie bo od dluzszego czasu mam tylko pol etatu w swietlicy . czy warto robic studia podyplomowe z nauczania zintegrowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem...
chociaż proponowałabym żeby to było zintegorwane+przedszkolna. W moim mieście jest o wiele wiecej etatow w przedszkolach, niz w kształceniu zintegrowanym - wiem, bo sama szukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia1
tak tylko teraz te podyplomowki to albo z tego albo z tego raczej nie lacza moim zdaniem to troche naciaganie na kase kiedys jeden kierunek dawal uprawnienia do przedszkola i klas 1-3 a teraz to rozdzielili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze studia podyplomowe z nauczania zintegrowanego to nie jest najlepszy wybor, bardzo malo miejsc pracy a ludzi wyksztalconych w tym zakresie bardzo welu, moze pomyslisz nad oligofreno, co prawda praca ciezsza i bardziej wymagajaca ale przynajmniej wiecej wakatow, bo mozesz uczyc takie dzieci indywidualnie w domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
ja skonczylam dziennie nauczanie zintegrowane i pracy nie mam wiec nie ma sensu-zrob cos innego lepsza polonistyka a ile godz to jest pol etatu w swietlicy? Czy po moich studiach tez mozna tam pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w swietlicy
srodowiskowej takiej ktora podlega pod urzad gminy a nie pod oswiate wiec pol etatu to niestety az 20 godzin a w szkolnej 26 to juz caly etat. nie mam wakacji przysluguje mi jedynie urlop do wykorzystania w ciagu calego roku. swietlica jest czynna od poniedzialku do piatku we wszystkie dni robocze czyli np w wigilje tez chodze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w swietlicy
aha trzeba miec opiekunczo -wychowawcza jesli chodzi o swietlice szkolna to scisle tego przestrzegaja . w mojej moze byc tez resocjalizacja albo praca socjalna pedagogika spoleczna lub cos w tym stylu ale nie nauczanie zintegrowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×