Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emka64

KONKURSY!!!!POMAGAJMY SOBIE!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Siemka jestem Emila :D Wpadłam na pomysł ze bedziemy sobie pomagać.Gdy bedzie jakis konkurs typu ,,niech kliknie ktos inny w ten link to przyczyni sie do twojej wygranej,, to bedziemy sobie klikać.A i jeszcze bedziemy sobie podawac adresy roznych konkursow ;D Ja pierwsza PROSZE KLIKNIJ!!!!!!!!!: http://www.3dwhite.pl/?click=1b43c80fb716169bcb2bf208f984b4f3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czujecie ze jest to
nieobiektywne i nieetyczne? W konkursie ma wygrac najlepszy, a nie popierany przez kogos. Pierwszy kroczek do korupcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czujecie ze jest to,chodzi o to ze duzo konkursow ma polegac na tym aby duzo osob klikalo w ten link.Rozumiesz?Oczywiscie na tym forum bede dawala tez linki do konkorsow w ktorych ma wygrywac ten naj naj... A i w wszystkie linki kliknelam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkim kliknełam mam nadzieje ze wy tez klikneliscie mi :D Może ktoś jeszcze odważy sie dać adres a my mu pomożemy??Gorąco zapraszam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Poklikałam wszystkim :D Mam nadzieje ze niema tu zadnej osoby ktora podala adres i prosila zeby jej klikac a sama nikomu nieklikneła...Jezeli tu jest taka osoba to poprostu zobacze ile mam punktow w 3dwhite!!!A i jesli mozecie,polecajcie to forum innym!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chszonszcz
To ja też proszę, kliknijcie tu - belle.art.pl/sobol/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×