Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malmalkaja

21.t. zaczelam tyc

Polecane posty

Gość malmalkaja

tak sie cieszylam, a tu patrze 1,5 kg do przodu, wysadzilo brzuszek, poszlo na boczki. JJJJJJJjjjjja nie chce, jak jest z tym u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego się spodziewasz
w ciąży się tyje, to normalne;-), 1,5kg w 21 tc t mało, przeciętnie do końca pierwszego trymestru się nie przybiera (czyli do 13-14 tygodnia), potem około 0,5 kg na tydzień. poczytaj na portalach ciążowych i nie panikuj, obyś tylko miała takie problemy w ciąży,że waga cię przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztuczny problem
znam takich co mówią, ojej, ale jestem brzydka i czekają aż ktoś powie,nie, nieprawda, ładna jesteś,lub ale głupio zrobiłam, a na to ktos, nie to była mądra decyzja i itp., 1,5 kg w 21 tc ,i ty masz problem, twoje dziecko wazy już ok. 300g ! a moze myslałas że w ciazy sie chudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myslalam ze sie chudnie, ale czytam ze dziewqczyny do 6, 7 miesiaca nie tyja, a dziecko bazuje na zapasach cialka mamy sprzed ciazy. ile Wy przytylyscie do 21 tyg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuuga
ja jestem w 14 tyg i narzie nic nie prztylam a schudlam:( ok 1 kg :( a najgorsze ze przed ciaza byalam szcczupla a teraz wygladam jak wieszak:( ale to pewnie przez wymioty i mdlosci, :( ale juz jest lepiej wiec mam nadzieje ze niedlugo zaczne tycccc , tak z 10 kg by mi sie przydalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuga
ja juz mam widoczny brzuszek , powikszyl mi sie bardzo noi i piersi urosly a nogi , pupa , i twarz schudla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 18 tyg i przytyłam tylko 1 kg .. mówię tylko gdyż ani nie wymiotowałam ani nic.. jadłam normalnie a nawet więcej.. owoce, warzywa, soki.. wcale mnie to nie cieszy że tak mało mi przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytylam juz 8 kilo
do 20 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo mamuśka
a ja 6 kg- 24 tc:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalkulator w necie to wylicza szacunkowo ale twoj organizm nie jest komputerkiem i domaga sie sam pewnych rzeczy bo to woła dziecko i musisz dostraczyć jak chcesz meic zdrowe dziecko ja jestem w 40 tc i przytyłam 11 kg ale każda kobieta nabiera inaczej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tydzień; 4,5kg do przodu. Z tego co czytam to przytyłam idealnie jak do tej pory, bo powinno się przytyć ok. 1-1,5kg na miesiąc, zaczynając tycie gdzieś od trzeciego (zakładając, że przed zajściem w ciążę miało się normalną wagę - czyli nie było się już otyłym albo też bardzo chudym bez żadnych zapasów). A na początku też schudłam ok 1,5kg:) Ale każdy naprawdę tyje inaczej. Moja koleżanka, która zawsze była baaaaaardzo drobniutka przytyła 35kg! i wygląda jak słoń - nie da się jej poznać. Ale to właśnie dlatego, że jej organizm nie miał żadnych rezerw i wszystko co zjadała przerabiał od razu na ciałko i składniki dla dziecka (które urodziło się o wadze 4,5kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuuga
ja tez jestem drobniutka i narazie nic nie prztylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO KAŻDA KOBIETA JEST INNA !!! i nie da sie porównać jedna tyje ksiażkowo druga chudnia a trzecia tyje ja pierwszy trymestr jadłam same zupy i tyłam a pozniej jadłam pizze , spagetti itp. i ledwo coś mi na wage weszło a nawet zaczeła mi spadać waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to masz farta. zaraz po porodzie szybciutko schudniesz. ja mam normalna wage. przed ciaza 59 kg, 172 cm.ani chuda ani gruba. Teraz te 1,5 kg doszlo, ale niby malo, tylko tak jakos powiekszylam sie w udach, boczkach, ramionach i na buzi no i brzunio wyskoczyl (89 cm ) w obwodzie , 2 cm wiecej przez tydzien. A waga tylko 1, 5 kilo. jak to jest/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że w ciąży przybiera się na wadze i niepokojącym by było gdyby nie przytyło się nic, bo przecież waży dziecko, wody płodowe, powiększona macica, piersi i łożysko - to powinno dać góra (!!!) 15 kg. Natomiast jeśli się niewie czy się grubnie (pomijając kilogramy) \"prawidłowo\" czy nie, to jest jeden prosty do kontrolowania tego sposób. Jest to kontrolowanie obwodu uda. Nie powinien się w ogóle zmienić. Jeśli tyją uda tzn., że tyje się więcej niż wymaga tego ciąża, czyli się kolokwialnie mówiąc \"pasie\". Potwierdził mi to lekarz, pielęgniarka a nawet kosmetyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuuuga
mi na pewno zmniejszyly sie cm wudzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×