Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość party boy

Szykuję się na imprezę D

Polecane posty

i jeszcze jak poczują ten cudny zapach spalonych włosów.... poezaja :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala.. ale jesteś chłopie kąsek... laski się będą bić o ciebie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość party boy
widzę że już rozpalam dziewczynki :D a co dopiero będzie się działo z tymi w remizie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w remizie nie tylko pokażą sikawki ale i dadzą podotykać ... :classic_cool: impreza roku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Konfa Cela
nie zapomnij ubrac czystych gatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość party boy
Witam właśnie się obudziłem ,była przednia impreza w remizie ,pokaz sikawek pierwsza klasa ,każdą miałem przyjemność dotknąć :D Piliśmy alkohol odzyskany z rozpuszczalnika ( czesiek zawsze był dobry w podstawówce z chemii ;) ) Poderwałem nawet jedną dziewczynę ale jak zaczęła wymiotować w trakcie pocałunku to postanowiłem się resztę nocy bawić sam :o. Pod dom podrzucili mię koledzy , dosłownie wzięli mnie i wrzucili za płot :o szkoda że trochę padało ,ale nic nie czułem a wy jak się bawiłyście wczorajszej nocy ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia spod orzecha
Wymalowalam lico ,wlosy uprzednio nakrecone na walki rozpuscilam zwawym krokem ruszylam do remizy na taneczny korowod .Swojskie klimaty byly odczuwalne od samego poczatku .Wiesiek po jabolowej ofierze zaciagnol mnie na siano . On sobie poprawil nastroj ,a mnie zostawil z biala substancja na wlosach :o Postanowilam wrocic do domu ,a ze bylam rowniez upojona nie moglam odnalezc drogi do domu .Obudzilam sie nad ranem w domu soltysa bez ubrania .Zwialam z stamtad bez pozegnania i chyba nie wyjde na wioske przez najblizsze dziesiec lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość party boy
czy to mozliwe,ze koledzy zanim mnie wyrzucili pod domem wzieli mnie analnie ? mic nie czułem a strasznie boli mnie odbyt i te sztywne plamy na mojej nowej flanelowej koszuli...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×