Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasieneczka27

Rolety jaki kolor?

Polecane posty

Gość kasieneczka27

Zamierzam kupić rolety. Jakie polecacie kolory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja napiszę jakich nie polecam
beżowych, mam takie jasno-piaskowe bo wydawały mi się najbardziej neutralne (prawda), pasują do tapety (prawda), nie zmniejszają optycznie pomieszczenia jak ciemne (prawda) ale niestety słabo zasłaniają słońce, tzn prześwituje i kiespko się ogląda tv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasfsafas
różowy w ciapki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilly21
jak ci slońce przeszkadza to najlepiej najciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jakie ci do chaty pasują
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolety okienne.pl
Podaj adres-wysle na maila probki materialow do produkcji rolet🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pidżameczka
ja mam dość ciemne brązowe. Są fajne, nie przepuszczaja slonca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pidżameczka
były jasne ale osmarowałam je kupą i już nie przepuszczają słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienieczka27
mój adres, to: kaasienkaa-27@o2.pl do the powerpuff girl Ja chciałabym rolety do całego mieszkania ( a mieszkam w bloku; 3 pokoje+kuchnia) Każdy pokój jest inaczej urządzony. Wieszam same firanki. Zastanawiam się czy by pasowała jakbym zastosowała 2 rodzaje rolet (2 kolory). W pokoju są jasne meble, a ściany na biało. Więc kolor rolet też jasny by pasował (ale jaki z tych jasnych? ) ALe do pokoju, gdzie stoi komputer powinne być ciemne rolety, by hamowały bardziej promienie słoneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liopcia
Oj, wy ciapki! Ciemne rolety dadzą ocywiście ciemniejsze światło kiedy będą zasłonięte ale mi na przykłąd robi się niedobrze jak cały pokój jest w niebieskiej lun pomarańczowej poświacie. jak chcecie mieć ceimno to proszę kupić sobei rolety podgumowane -takie mam i są rewelacyję! KOlor widać od środka -w mieszkaniu. Natomist z zewnątrz roleta jest biała bo gumy nie produkuja w kolorach. To rewelacja. Jak chcesz masz superciemno i nie ma tej kolorowej pośwaity. Możesz odsłonić odrobinę -wtedy masz półmrok ale ze światął naturalnego!:) POlecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolety okienne.pl
Ok. Jutro wysle probki, jestem producentem rolet. A w pokoju komputerowym najlepsze bylyby ara blue lub podgumowane🖐️ ps gdybym zapomniala agencjarido@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam
pomarańczowe. A konkretnie taki ceglasty odcień. Cały pokój jest czerwony, w głowie się kręci. Wydaje mi się, że jakieś beżowe albo piaskowe (ale dosyć ciemne) byłyby dobre. te kolory poza tym pasują niemal do wszystkiego. I nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, że wahasz się czy kupić różne kolory do jednego mieszkania. To nie przeszkadza, najważniejsze, żeby pasowały wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnn99999
rolety pod kolor tapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolety okienne.pl
pod kolor tapety raczej nie:o polecam kontrasty-np. żółta tapeta-niebieska lub zielona roleta-pod warunkiem ze jest bez wzoru:o co do podgumowanych to są już materialy extra color, czyli z obu stron kolorowe a odnosnie cen-standard-ara, bonawentura, helakit, sokrates w cenie 80zł za metr bieżący materiału do 1,90 wysokości,jeśli w prowadnicy i z kasetką doliczamy 50% oczywiście należy doliczyć koszt przesyłki:D a jeśli chcesz nabyć tani chłam to polecam allegro.pl:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze opomoć chcę kupić rolety tylko niewiem jaki korol wybrać chcę taki korol aby słoce nie budziło mnie rano, i aby słoce nie padało mi do pokoju czy to mabyć kolor jasny czy raczej cimny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jasne kolory daję osłone przed słocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florrrenc
kasieneczka, jak mieszkanie o białych ścianach to warto zamontować rolety w kontrastującym kolorze, niestety inaczej wnętrze może być mdłe i wyglądać nudno... Najlepiej szukać rolet w miejscach, gdzie jest spory wybór (np. rolety jednobarwne, satynowe, półprzezroczyste, żakardowe) w wielu kolorach. http://instal-diament.pl/oslony-okienne/rolety-materialowe.html - może tu znajdziesz coś co Ci będzie odpowiadało. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna76
Ja polecam jasne kolory rolet. Sądzę, że to najlepszy pomysł na okna. Sama mam założone w calym mieszkaniu i wyglądają świetnie. Poza tym powstrzymują światło zewnętrzne, może rzeczywiście ... przyznam się, nie mam ich w sypialni bo trochę przebija i szybko rozświetla mi salon, ale nie w taki sposób jak wszyscy myślą. Nadal jest lekki półmrok. Sama ich nie zakładałam, ale zaufałam bardzo dobrej firmie z Ksawerowa. Panowie z Debastora w szybkim tempie założyli rolety w 3 pomieszczeniach, nie mogę ich nie polecać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są neutralne kolory, takie które będą pasować do każdych mebli czy kolorów ścian ładniejsze są rolety w słonecznych odcieniach, dają ładną ciepłą poświatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja rolety dobieram zazwyczaj pod kolor ścian lub w jakiś jasnych kolorach by kontrastowały ze ścianami. Bardzo duży wybór rolet rzymskich znajdziesz m.in tutaj http://www.rolsun.pl/ może przejrzyj sobie ich ofertę, a nóż widelec coś ci się spodoba. Ja ostatnio zastanawiam się nad zakupem drewnianych żaluzji ale najpierw muszę zrobić remont mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
najlepiej wybrac roolety ktore przepuszczaja duzo swiatła . To sie sprawdza u mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, jaki kto ma kolor ścian. Nie weźmiesz przecież czerownej rolety do beżowego salonu na przykład, albo do zielonego. Ja mam rolety beżowe firmy portos, kupowałam w http://www.lakbud.com.pl/rolety - są to bardzo fajne rolety, dobrze wykonane i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam rolety okienne oferowane przez firmę Debastor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uniwersalnym rozwiązaniem na kolorystykę rolet mogą być kolory bezowe stalowe to uniwersalne barwy a jeśli ktoś chce mozno zaciemnić to kolor brązowy czekoladowy duża ilość aranżacji jest na galeriach .http://rolety-ruda-slaska.bloog.pl/kat,41956898,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uniwersalnym rozwiązaniem na kolorystykę rolet mogą być kolory bezowe stalowe to uniwersalne barwy a jeśli ktoś chce mozno zaciemnić to kolor brązowy czekoladowy duża ilość aranżacji jest na galeriach .http://rolety-ruda-slaska.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×