Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kollll

kolczyki!!!

Polecane posty

Gość kollll

Dziewczyny przeszukalam allegro, ale niczego fajnego nie znalazlam. chodzi mi o kolczyki wiszace, duze, podobne do takich ktore Doda ma na teledysku katharsis. I zeby byly posrebrzane, czy tam srebne, ale takie z cyrkoniami, wiecie o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollll
Być może wydają Ci się ładniejsze, jednak ja szukam podobnych to tamtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednao
bym moze mogłabym coś podobnego dla ciebie wykonać.. ale najpierw dokladnie je zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollll
no chodzi mi zeby byly dosyc duze i długie i zeby ładnie blyszczaly oczywiscie. ale takich robionych troche sie boje. bo nie spodobaja mi sie jeszcze i bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednao
No jak uważasz, ale pisalas ze szukałas na allegro a prawie 4 i pół tysiaca kolcyzków tam wystaiwonych to własnie ręcznie robione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollll
no ja wiem, ale ja juz widze je zrobione. a gdybys Ty je mi zrobila i dopiero widziala pozniej efekt i gdyby mi sie nie spodobaly to bylo niedobrze prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednao
ja moge je zrobic.. pokazać ci foto i dopiero zdecydujesz czy je chcesz.. jak nie bedziesz chciala nic nie szkodzi.. napewno znajdzie sie inny kupiec.. ale najpierw moze zapoznaj sie z moją tworczoscią... bys mogla zdecydowac czy chcesz zebym sie tego podjęła www.artbizuteria.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×