Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan serwisu Fotka.pl

Urodzona 12 października 1994 roku ... NO COMMENT ...

Polecane posty

Gość przez przypadek jasne
A ja 9-tki poproszę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pelasia
fajna madchen ty jesteś tak głupia czy tylko udajesz i pragniesz zaistnieć przez swoje prostactwo:o :o fotki mogła obrać w innym klimacie .dla mnie są one prowokujące i zachęcające. czysta podnieta dla pedofili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cholery to dla ciebie one sa takie, dla mnie dziewczyna chciala sobie zrobic fote to zrobila... ludzie! przeciez na fotce kazdy zamieszcza swoje foty wiec o co tyle halasu? mloda nie chciala byc gorsza i tez zamiescila a zeby ladnie wyjsc i zeby kazdy ja podziwial, dlatego takie pozy, miny, itp... ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pelasia
ciekawe czy będziesz wyrażała adekwatną opinie jak w przyszłości twoja córka uwieczni swoją podobizne w ten sam sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, może tez pije alkohol i obciąga, bo przeciez ma na to ochotę i nie może być gorsza od koleżanek:O Fajnie rozumujesz, madchen. Pewnie sama jesteś jeszcze małolatą... Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że rodzic, który nie potrafi sprawować opieki nad małoletnim dzieckiem i np. dopuszcza do sytuacji, kiedy dziecko jest pijane, nie ma nic do jedzenia albo np. uprawia seks w wieku 12 lat, może zostać pozbawiony praw rodzicielskich. A łamaniem prawa jest także umieszczanie w internecie wyzywających zdjęć 12 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje z tym ze rodzice sa odpowiedzialni za to ale ja widze ze dziecko chcialo byc tak samo glupie jak inni i dlatego umiescilo foty... a co wy myslicie ze ona naprawde pije, pali, itp?! przeciez ona to napisala zeby kazdy ja podziwial ze ona taka pani dorosla jest... dajcie spokoj, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tym gorzej świadczy o jej rodzicach. Że zamiast się zająć dzieckiem i mu pokazać, co jest dobre i co złe, co warto w życiu robić, kupili jej komputer, cyfrówkę i mają wszystko w dupie. Przecież to jest jeszcze zupełnie małe dziecko! Powinno się bawić zabawkami i uczyć grzecznie w 5 klasie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan serwisu Fotka.pl
Deska nie przesadzaj... Moi rodzice robili wszystko, co mogli, żebym nie był jak koledzy z podstawówki - ale w wieku 12 - 15 lat to nie ma znaczenia, liczy się zaimponowanie kolegom. Jeżeli chłopak ma 13 lat i trafia do klasy, gdzie wszyscy pozostali chłopcy np. ćpają, to bez względu na to, jak wychowali go rodzice on też będzie ćpał. Z jego punktu widzenia wszystko jest lepsze niż koleżeńska izolacja i bycie "ciotą" - w tym wieku liczą się głównie koledzy. Dopiero około 16-go r.ż. zaczyna się to zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska wiesz co... rodzicie nie musza kupowac kompa ani cyfrowki.. mloda pojdzie do kolezanki i juz ma fotki w necie - strasznie duzy problem nie? nie wpadlas na to nie? rodzice nie zawsze sa w stanie przypilnowac, poza tym zastanow sie jaka ty bylas gdy mialas 14 lat.. taka grzeczna i uczynna bylas? grzecznie chodzilas do szkoly i nikomu nie chcialas imponowac, nic cie bardziej nie interesowalo niz szkola? nie wydaje mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna madchen
gdzie mieszkasz MÄDCHEN???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desnka ty chyba jakas zakompleksiona ejstes czy moze glupia bo juz nie wiem w tym wieku rodzice zbytnio nie maja nic do gadania moja mlodsza siostra ma 10 lat a jakie ona ma odzywki, jak ona sie do mamy odzywa, co ona w ogole robi a jej zachowanie to porazka - i zeby nie bylo moja mama od malego ja uczyla co moze zrobic a czego nie moze, zawsze z nia rozmawiala ( z zreszta ze mna tez to zawsze robila) a jak widac nie zawsze to dziala... wiekzsosc zeby ona przynosi z podworka, ze szkoly, rowiesnicy ja tego ucza wiec mi deska nie gadaj ze rodzice... bo rodzice to moga uczyc takiego kajtka ktory ma 4 lata, ktory nie ma jezszce jakichs osob do nasladowania ( kolegow) a osoba 14letnia to zupelnie inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest wazne gdzie mieszkam teraz nie rozmawiamy o mnie deska moze ty jestes taka wspaniala, rodzice cie wspaniale wychowali, ejstes nieomylna, itp ale dam sobie reke uciac ze w tym wieku tez mialas pstro w glowie... zreszta jak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna madchen
dradz tylko jedno. czy w Niemczech????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan serwisu Fotka.pl
No nie wiem, czy nie muszą. Może na dziewczynę presja jest mniejsza, ale na chłopaka jest ogromna. Byłem w podstawówce w klasie, która bez problemu łamała psychikę każdemu "nowemu", jaki do niej przyszedł: jak nie pił, to zaczynał, jak się nie bił, to zaraz mu dawano "sparing partnera" z innej klasy. Jest to o tyle smutne, że jeden z tych "nowych" miał szanse na normalne życie, ale ponieważ trafił do mojej SP... Alkohol go zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna madchen
reg dich ab :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna madchen
warum bist du so unfreundlich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam zadnych
zdjec nie widze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
desnka ty chyba jakas zakompleksiona ejstes czy moze glupia bo juz nie wiem w tym wieku rodzice zbytnio nie maja nic do gadania moja mlodsza siostra ma 10 lat a jakie ona ma odzywki, jak ona sie do mamy odzywa, co ona w ogole robi a jej zachowanie to porazka - i zeby nie bylo moja mama od malego ja uczyla co moze zrobic a czego nie moze, zawsze z nia rozmawiala ( z zreszta ze mna tez to zawsze robila) a jak widac nie zawsze to dziala... wiekzsosc zeby ona przynosi z podworka, ze szkoly, rowiesnicy ja tego ucza wiec mi deska nie gadaj ze rodzice... bo rodzice to moga uczyc takiego kajtka ktory ma 4 lata, ktory nie ma jezszce jakichs osob do nasladowania ( kolegow) a osoba 14letnia to zupelnie inna historia co to jest za belkot:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna madchen
wer sollte hier schwiegen? hast schon vergessen auf deutsch zu schreiben?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna madchen
schweigen*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty bylas nieznosna gowniara ale wyobrazam sobie ze za twoich czasow komp byl tylko marzeniem... wiec robilas rzeczy ktore w tamtych czasach w glowie sie nie miescily, ot co... ona sobie fotki zamiescila bo ma psorto w glowie a ty na pewno nie bylas lepsza ale nie mialas okazji sie wykazac w jej wieku umieszczajac fotki... ona jest dzieckiem?! no ciekawe bo kazda osoba w wieku 14 lat uwaza sie za wielce dorosla, ty deska rowniez zapewne, a teraz to nagle ze to dziecko? ja tez pamietam jak mialam 14 lat to tez sie myslalam ze co to nie ja, ze ja jestem dorosla, itp... zapewne kazdy tak myslal a teraz o niej ze to dziecko... no super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fajna madchen
hast du am 05.05.06 geheiratet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×