Gość Myszka89 Napisano Sierpień 20, 2007 Witam!! Nie wiem co sie dzieje:( Próbuje zadzwonic do osob z listy moich kontaktow..kiedy wcisne polocz ..pokazuje mi sie komunikat polaczenie niedostepne lub numeru nie ma na liscie numerow stalych...co mam zrobić?? W opcjach nic nie bylo zmieniane..dostałam smsa z plusa..pobrali oplate za smsy i mialam wył. tel. zrobilam to i od tego czasu nic z nim nie moge zrobic. Wiadomosci wysłac tez nie mozna wyskakuje taki komunikat. Z tego tez nr nie moge zadzwonic do biura obsługi klienta.. Prosze o pomoc.. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach