Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karzeł560

Czy karzeł o wzroście 150 cm ma szanse u kobet?

Polecane posty

Gość karzełek519
ja mam 154cm wzrostu i mam piękną żonę która ma 178cm nie wiem jakim cudem się we mnie zakochała ale jesteśmy szczęsliwi może to przez moje ogromne mięsnie??? jak sie jest karłem to trza iść na siłownie bo wtedy może laski na was polecą tylko potem są problemy z poruszniem bo się jest szerszym niż większym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelefonikator
mój kolega który ma 166cm ma dziewczynę która ma 182cm wzrostu i lubi nosić szpilki 10cm wyglądają bardzo śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karzełek519
aha no tak zapomniałem dodać że moja żona ciągle nosi szpilki i to takie 8-10cm i wtedy różnica wzrostu miedzy nami to ok 35cm wzrostu sięgam jej najwyżej do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę ta kobieta
musi być szczęsliwa gdy ma koło siebie takiego krasnala,który by jej nawet nie obronił ona pewnie jeszcze go broniła jakby co do czego przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvorkiki
co za popierdolona dyskusja. chłopie jesteś karłem nic to nie przeszkadza. prawdziwa kobieta(nie lalunia,blachara chu..j wie co to,bez mózgu) na pewno jest w stanie się w Tobie zakochać. ważna jest twoja osobowość ,poczucie humoru itd. itp. więcej pewności siebie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokaz
skoro nie miales baby to skad wiesz ze jestes wierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 95wysoki95
haha jap*****le co za idiota!! :( masz 154cm wzrostu a twoja kobieta 178cm?! napewno bo ktoś ci w to uwierzy!!! to jest niemożliwe!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia201
to jest całkiem możliwe , teraz wysokie kobiety uwielbiaja niskich facetów i na odwrót niskie wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona taka sama
Do autora! Mysle,ze kiedys tak! Znajdzie sie taka kobieta ktora doceni nie Twoj wzrost a charakter. Ja jestem taka sama jak Ty ale mniejsza. Atrakcyjna jestem ale niezbyt pewna siebie przez ta dolegliwosc. I mialam zwiazki, pare zwiazkow jeden trwal 2 lata, drugi 3 nastepny 2. Usmiech i nadzieja! Bedzie dobrze, a najwazniejsze czuc sie samemu dobrze we wlasnej skorze. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj sie

Nie zwracaj uwagi na tych ...i napewno jakas się znajdzie ale oczywiście nie każda nie przejumuj się po prostu szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

159 cm to ie karzeł. Jesteś niski, ale nie jesteś karłem!!  Karły to góra do 130 cm, no i mają nieproporcjonalną  budowę.Duze głowy, krótkie konczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 175 cm 

jesli facet byłby szczupły, zadbany i miał delikatne rysy twarzy, bo nie lubię męskich to może mieć 160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrion Lannister

Mam 135 cm i jakoś sobie radzę ;)

Henri de Toulouse-Lautrec miał 142 cm i też sobie trochę poru.c.hał zanim umarł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fagas twojej siostry

Facet mając 170cm nie ma szans. Ale 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×