Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa..

wypełnianie druków biurowych

Polecane posty

Gość aaa..

znalazłam kilka taich ogłoszeń prac dodatkowych.. wiecie może na czym one polegają, ile czasu dziennie zajmuje ta praca i ile płaca?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
ale mi chodzi o pracę dodatkowa wykonywaną w domku wypełnianie druków.. :p chciałabym dowiedzieć się na czym to polega bo nie wiem czy warto się starać o nią:) a w pracę w internecie to ja się już nie bawię.. zarejestrowalam się do kilku stron z wypełnianiem płatnych anikiet i figa z maikiem.. nie zarobiłam ani grosza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
kiedyś odpowiedziałam na taką ofertę pracy.. niestety ogłaszali się zwykli oszuści.. na rozmowie okazało się, że dostanę pracę w firmie (oczywiście nie przy wypełnianiu dokumentów) po przejściu PłATNEGO szkolenia.. Pan z którym rozmawiam stwierdził, że płatne szkolenie musze przejść, bo chyba nie myślałam, że będe wypełniać druczki, czy przekładać papiery.. szkoda czasu na takich oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
pewnie masz rację.. też doszłam do takiego wniosku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaassiiaa
aaa ... a Ty szukasz pracy? mialabym propozycje, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka4412
Witam ja nie polecam nie sprawdzonych firm wiele z nich okazuje sie ze nei istnieje!!!! to zwykli oszusci... sama szukalam pracy dodatkowej i ZNALAZLAM latwa mila i nawet niezle platana mozna dostac ok 300zl miesiecznie za zwykle wypelnianie ankiet na maila przychodza ankiety odpowiadamy i dosylamy nic prostszego ponad to sa anonimowedane sa zastrzezone!!!! pracodawca jest mBank jesli chcecie wiedziec cos wiecej polecam Kliknij tutaj \ warto zajrzec ja skorzystalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka4412
Kliknij tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOHOLIK
mbank.net.pl pp mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek173
Witam szukam pracy ktora moglabym wykonywac w domu moze to byc przez internet albo wypelnianie drukow lub poprawianie prac oraz pisanie wypracowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny.23
Witam poszukuje jakiegoś zajęcia żeby trochę dorobić może być wypełnianie ankiet lub druków. Proszę o wiadomość jeśli ktoś dorabia w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie pracy proszę o kontakt: kontakt@biznes-broker.com Nie obiecujemy złotych gór.. Ale możliwość dorobienia gdy będziemy mieli zlecenie w Twojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×