Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meg24

Czy jest jeszcze cos takiego jak przyjaźń??

Polecane posty

Gość meg24

Witam!!! Zastanawiam sie wlasnie czy isnieje w tych czasach przyjaźń!mam dwie niby przyjaciolki, mowie niby bo odczuwam wrazenie ze tak naprawde to tylko takie okreslenie!wydaje mi sie ze ludzie teraz nie ciesza sie z naszych sukcesow jakie odnosimy tylko z naszych porazek!moja "przyjaciołka"zawsze gdy dziele sie z nia czyms milym co mnie spotkalo to widze ze jest zazdrosna i zawsze stara sie pokazac ze ona tez ma super itd.czy na tym polega przyjazn?czy nie ma juz ludzi szczerych ktorzy pragna naszego szczescia????jak jest w waszych przypadkach??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że są prawdziwi przyjkaciele.Trafiłam dwa razy na taką osobę, z którą mogę mówić o wszystkim.Ale to nie kwestia konwersacji wyłącznie ale także porozumienia dusz.Dlatego taktrudno trafić.Ale zdarza się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg24
czekam na wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie przyjaźń jest właśnie porozumieniem dusz i zawsze o tym w taki sposób mówię. Ja znalazłam jedną przyjaciółkę na dobre i złe, ale początki naszej znajomości nie były zbyt kolorowe. Dopiero po kilku latach znajomości obie zauważyłyśmy, że nie potrafimy bez siebie żyć. I jest to szczera przyjaźń, która mam nadzieję przetrwa jeszcze dużo rzeczy. ;) Ja jestem zdania, że prawdziwego przyjaciela ma się tylko jednego. A nie wielu... Sama przejechałam się już na tych \"wielu przyjaźniach\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×