Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto sie starać

Co myślicie o adopcjach dzieci z innych krajów?

Polecane posty

Gość czy warto sie starać

Np. ze wschodu, albo z Afryki. Wiadomo jak to w naszym kraju jest z tolerancją jeśli chodzi o dzieci z innym odcieniem skóry, ale myślałam o adopcji dziecka z Rosji, albo krajów dawnegi Związku Radzieckiego. Zastanawiam się też nad Indiami odkąd tam pojechałam i Ameryką Południową. U nas w Polsce też jest mnóstwo dzieciaczków ale trzeba długo czekać (ok. 3-4 lata). Chciałabym więc zaadoptować dziecko z innego, biednego kraju. Co myślicie o zagranicznych adopcjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto sie starać
Nikt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej torebce
z rosji lepiej nie probuj, ogladalam o tym program, jednej parze dziecko umarlo nasteonej nocy, pozostale jakie probowali im wcisnac tez byly baaaaaaaardzo chore. Afrykanskie dzieci sa zazwyczaj zdrowsze lub calkiem zdrowe, tylko niedozywione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto sie starać
Nie wiedziałam że w Rosji aż tak źle :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej torebce
ja nie mam doswiadczenie i niezbyt znam temat formalnosci i czasu oczekiwania, poszukaj na google :) Tutaj zapewne malo ludzi sie wypowie, bo w modzie sa glupie problemy nastolatek ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej torebce
nie jestem pewna, ale mozesz tez sprobowac znalezc jakies informacje poprzez strone united nations

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nbardzo szlachetny gest, nie ważne skąd będzie to dziecko, ważne abyś je pokochała, a nie wzi,ęła do siebie z litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
ja mysle,ze w Polsce taki ogrom dzieci czeka na adopcje,ze nie szukalabym dziecka poza granicami kraju,a starlabym sie pomoc tym, ktorzy dziela ze mna "moj dom", czyli moj kraj, w pierwszej kolejnosci. w Irlandii np jest z kolei taka sytuacja,ze jest bardzo malo dzieci irlandzkich do adopcji,wiec ludzie zmuszeni sa(chcac czy nie chcac)adoptowac dzieci zza granicy, glownie z Chin i Afryki,co pociaga za soba dodatkowo niesamowite koszty.Za to z kolei nie slysze aby dokonywali adopcji polskich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne skąd ,nie ważne jakie,byle by ktoś pokochał te maleństwa,dał im prawdziwy dom i pielęgnował je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze kazde dzicko
potrzebuje matki, wiec obojetnie, czy bierzesz z Polski czy z zagranicy.Z tym,ze sa kraje, gdzie domy dziecka sa biedniejsze i takim dzieciom tym bardziej trzeba pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widziałam na wakacjach
w restauracji małżeństwo z małą białą dziewcznką i 3 starszych murzyniatek. Kelnerzy nie byli tym widokiem zachwyceni.Dodam,że rodzice byli biali. Traktowano ich troszkę jak trędowatych. A jak małemu murzynkowi(lat jakies 13) spał widelec pod stół,po czym mały wszedł po niego na czworaka i dalej nim jadł-widziałam oburzenie na twarzach jedzacych i kelnerów. Ja się śmiałam pod nosem,bo to akurat było bardziej zabawne,niż obrzydliwe:D:D:D Taka to jest tolerancja...na Bałkanach-bo tam spędzałam wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×