Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga23*

Australia?

Polecane posty

Gość Aga23*

A czy mieszka ktoś albo mieszkał i pracował w Australii? Ja mam tam rodzinę i jestem ciekawa jak tam się żyje, wszyscy znajomi mi mówią żebym jechała bo w Polsce nie ma co szukać, ja jednak mam pewne wątpliwości gdyż jest to bardzo daleko i łatwo im mówić... A jak pojadę i mi się nie spodoba? Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtedy wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko kurde
ale podobno fajnie..no i nie wrocisz jak ci sie nie spodoba tak jak z Londynu w 2 godz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez mam tam bliskich mi ludzi i namawiają mnie na wyjazd... oczywiscie na początek na wakacje... potem pewnie aby zostac tam na zawsze (zalezy im by ktos z Polski jeszcze tam był kolo nich).... Im sie uklada tam swietnie, ale czy ja bym potrafiła? Nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losojos
Jezeli nie odczuwasz potrzeby wyskakiwania co jakis czas do miast europejskich i lubisz upaly, to jedz. Pamietaj jednak, ze kazda podroz do Europy oznacza kilkanascie godzin w samolocie:o Ja ledwo wytrzymuje 8 godzin ze Stanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga23*
Moim bliskim też się tam układa świetnie i namawiają mnie żebym tam do nich wyjechała ale nie mówią żebym przyjechała na trochę tylko na stałe i nie wiem jeszcze. Obecnie studiuję i chcę najpierw skończyć naukę a dopiero później będę myślała o Australii. Chyba tak zrobię. A Wy w jakiej sytuacji jesteście? A znacie kogoś kto wyjechał tam niedawno? Jakie są ich opinie i odczucia? Piszcie............. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja wam zazdroszcze...marze zeby wyjechac do Australi...ale niestety nie mam tam żadnej rodziny ani znajmomych wiec pewnie moje marzenia pozostana tylko marzeniami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×