Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daga07

Szukam dziewczyn do pracy jako Konsultantki AVON!

Polecane posty

!!!Dziewczyny z Torunia i okolic!!! Chcesz dorobić? Szukasz stałej pracy? DOŁĄCZ DO NASZEGO GRONA!!! Zostań KONSULTANTKĄ Avon! Dla nowych Konsultantek ciekawe PREZENTY! Wpisowe BEZPŁATNE!!! Darmowa dostawa kosmetyków do domu. Wynagrodzenie od 15% do 35% sprzedaży - zależy od Ciebie!!!Dzięki opustowi masz swoje Kosmetyki za darmo, a możesz zarobić także więcej! Dla KONSULTANTEK ciekawe oferty specjalne. Szkolenia w Akademii Urody, szkolenia marketingowe! Infoormacje pod nr tel. 510 077 213 Możesz skontaktować się ze mną również pisząc e-mail dagasch12@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie faceci tez sa potrzebni i co lepsze lepiej sprzedaja kosmetyki naszej firmy of niektórych Konsultantek, maja to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
daj spokój, ja mam w klasie 5 konsultantek Avonu, w bloku 4, moja mama ma w pracy 3... no chyba bym musiała na głowę upaść, żeby się zapisać. kto to ode mnie kupi? ja nie znam osoby, który nie zna żadnej konsultantki Avonu, ba, każdy zna ich kilka! nawet tych marnych 150 zł zamówienia nie uzbieram... a jak uzbieram, to zarobię przy tej kwocie bagatela 20 zł :D nie, dzięki... lepiej zajmij się jakąś lepszą firmą. nie zrozum mnie źle, ja jestem za tym, żeby zarabiać własne pieniążki i zdobywać doświadczenie, ale Avon zalał już cały rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeleni szukasz
????????? idź do lasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×